Nowe pykanie na ekranie

Tagi:

Serwis z grami Pykam.pl wprowadza nowe funkcjonalności dla swoich użytkowników, pasjonatów gier online. Dotychczas, jak podaje producent serwisu, internauci zagrali już 10 milionów razy na Pykam.pl

Serwis otrzymał właśnie nową, zmodyfikowaną makietę, mechanizm skórek, system publikacji wyników z gier, ułatwiony system rejestracji oraz czat.

Dzięki udostępnionemu na stronie czatowi, użytkownicy mogą rozmawiać o grach, umawiać się na wspólne pojedynki, rywalizować o jak najlepsze miejsca w rankingach.

Cenną nowością jest system publikacji wyników z wybranych gier, w najbliższym czasie w systemie znajdzie się kilka tysięcy gier.

Teraz o wiele łatwiej i szybciej można zarejestrować się w serwisie, otrzymać bezpośredni dostęp do gier typu mmo, tworzyć profil i listę swoich ulubionych gier.

Gracze mogą publikować w serwisie własne gry w technologii flash.

Serwis z grami pykam.pl oferuje internautom gry flash i mmo. Użytkownik może wybierać spośród bogatego katalogu gier online. Znajdzie w nim gry karciane, puzzle, sportowe, strategiczne, zręcznościowe, dla dzieci, tzw. strzelanki, wyścigowe, logiczne i wiele innych. Stale poszerzany zbiór gier pozwala na relaks przy komputerze, rywalizację z innymi internautami.

Według najnowszych statystyk, dotychczas użytkownicy zagrali już 10 milionów razy w różne gry na Pykam.pl. Największą popularnością cieszą się gry zręcznościowe, puzzle i wyścigi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu