Mieszkania przez Internet – czyli o pierwszych w Polsce Internetowych Targach Nieruchomości

Wirtualne stoiska targowe, ponad 50 wystawców z kilku polskich miast oraz całodobowy dostęp do ofert mieszkaniowych dla internautów – 11 maja br. ruszyły pierwsze w Polsce Internetowe Targi Nieruchomości.

Internet, jako podstawowe źródło pozyskiwania informacji, jest idealnym miejscem do zareklamowania swojej oferty przez wszystkie branże, a targi internetowe skupiają wiele firm mających jeden cel – dotarcie do klienta. Również branża nieruchomości wykorzystała Internet jako narzędzie umożliwiające szersze dotarcia do potencjalnych nabywców za pomocą wirtualnych stoisk oraz targów.

Ponad 50 wystawców z Warszawy, Wrocławia i Krakowa prezentuje w dniach od 11 do 17 maja br. swoje oferty mieszkaniowe na stronie www.targinieruchomosci.pl.

Wśród nich znajduje się również firma deweloperska z Warszawy Włodarzewska SA, która oferuje klientom mieszkania na Ursynowie, Tarchominie czy w Brwinowie.

– Zdecydowaliśmy się na udział w internetowych targach nieruchomości ze względu na ich innowacyjny charakter. Wiemy, że większość klientów pierwsze poszukiwania własnego mieszkania rozpoczyna właśnie przez Internet. Dzięki tym targom mamy możliwość szerokiego dotarcia do naszych potencjalnych nabywców oraz prezentowania wszystkich oferowanych przez nas mieszkań – mówi Katarzyna Jabłońska, przedstawicielka biura prasowego dewelopera.

Na stoiskach targowych znajdziemy krótkie opisy firmy oraz wszystkie oferowane przez poszczególnych deweloperów inwestycje. Każda inwestycja posiada dokładny opis oraz informacje na temat pojedynczych mieszkań – wraz z planem oraz aktualnym cennikiem. Ponadto każdy deweloper ma możliwość zamieszczenia swoich artykułów, filmów, wizualizacji oraz galerii zdjęć na stronie targów.

Zapraszamy na stoisko targowe: http://targinieruchomosci.gazeta.pl/targi/stand.cfm?id_stand=497

Więcej informacji o inwestycjach firmy Włodarzewska SA można znaleźć na stronie www.wlodarzewska.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu