EPA Systemy autoryzowanym dystrybutorem odtwarzaczy Popcorn Hour

EPA Systemy, dystrybutor produktów i rozwiązań IT, nawiązał współpracę z firmą Syabas Technology, producentem multimedialnych urządzeń znanych pod handlową nazwą Popcorn Hour. W ramach porozumienia, jako autoryzowany dystrybutor w Polsce, EPA Systemy oferować będzie sprzęt Popcorn Hour w sieci swoich partnerów handlowych na terenie całego kraju. Dodatkowo, odpowiedzialna będzie za serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

– Sprzęt Popcorn Hour to naturalne uzupełnienie naszego portfolio, w którym znajdują się już m.in. dyski sieciowe firm QNAP oraz Thecus, macierze dyskowe Proware, przełączniki KVM, obudowy, rozdzielacze wideo i szereg innych urządzeń IT. Staramy się oferować Klientom dodatkowe możliwości wynikające ze współczesnej technologii, proponując m.in. ciekawe rozwiązania integrujące świat informatyki i multimediów. Urządzenia Popcorn Hour doskonale wpisują się w ten trend – mówi Paweł Premicz, dyrektor handlowy w EPA Systemy.

Na terenie Polski EPA Systemy udziela 24-miesięcznej gwarancji na dystrybuowane przez nią odtwarzacze Popcorn Hour. Ma to stanowić dodatkową zachętę dla nabywców, którzy – z uwagi na wcześniejszy brak podobnego sprzętu na polskim rynku – dopiero poznają zalety i funkcjonalność tego typu odtwarzaczy. Gwarantowany przez EPA Systemy w ramach obsługi posprzedażnej czas naprawy odtwarzaczy Popcorn Hour ma wynieść zaledwie dwa dni robocze.

– Kompleksowe zaangażowanie we współpracę z producentem Popcorn Hour sprawia także, że sprzęt tej marki oferować będziemy w naszym kraju w bardzo atrakcyjnych cenach – przekonuje Paweł Premicz. – EPA Systemy współpracuje z wieloma sieciami handlowymi, w tym m.in. takimi, jak Komputronik, Vobis, Balta i Yamo. Jestem więc przekonany, że sprzęt  Popcorn Hour, objęty wsparciem i pełną gwarancją, stanie się szeroko dostępny dla nabywców w Polsce.

Jako pierwszy w ofercie EPA Systemy trafia na polski rynek odtwarzacz HD – Popcorn Hour A-110. To jeden z najlepszych odtwarzaczy audio-wideo, który radzi sobie z praktycznie dowolnym formatem plików (w tym tak popularnymi, jak: avi, mpeg4), umożliwiając oglądanie ich na telewizorze CRT lub LCD w najwyższej dostępnej rozdzielczości – Full HD 1080p poprzez szereg dostępnych złączy (HDMI, Component, Composite, S-Video). Oprócz plików video Popcorn Hour A-110 pozwala na odtwarzanie sygnału audio w najwyższej jakości, w tym formatów DTS HD-HR, DTS HD-MA, Dolby Digital Plus oraz Dolby TrueHD. Odtwarza także klasyczne pliki MP3 i WMA.

Filmowe lub muzyczne zbiory mogą znajdować się na wbudowanym w urządzenie dysku twardym (obsługuje dyski 2.5″ i 3.5″ SATA) o pojemności do 2TB lub poprzez interfejs sieciowy 100Mbit/s z dowolnej dostępnej w sieci pamięci masowej lub serwera multimedialnego (w tym także klasycznego komputera z system Windows).

Szczegółowe informacje nt. odtwarzacza multimedialnego Popcorn Hour A-110 na stronie: http://www.profipc.pl/popcorn-hour-hd-player.php

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu