Coraz więcej lektur na streszczenia.pl

Krakowska firma NETSTEL Software, twórca portalu streszczenia.pl, specjalnie dla tegorocznych maturzystów, gimnazjalistów i całej rzeszy fanów literatury poszerzyła kanon lektur dostępny na stronie.

Streszczenia.pl to stosunkowo młody projekt krakowskiej firmy NETSTEL Software, która zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem własnych internetowych serwisów tematycznych (edukacyjnych, rozrywkowych, technologicznych). Pomimo, iż projekt streszczenia.pl jest całkiem świeży to systematycznie powiększany jest kanon lektur dostępny na stronie.

Streszczenia.pl są miejscem gdzie znajdą państwo opracowania lektur, motywy literackie, biografie znanych autorów. Każda z zaprezentowanych tam lektur dogłębnie analizowana jest pod względem merytorycznym, jak i stylistycznym. Dbają o to zarówno osoby przygotowujące te teksty, jak i sami pracownicy firmy, umieszczający je na stronie. Opracowywaniem lektur zajmują się w przeważającej mierze, nauczyciele i studenci polonistyki. Z nami mają Państwo pewność, że lektura opracowana jest w sposób rzetelny i unikalny. Wszystkie dzieła umieszczane na stronie dogłębnie analizowane są pod katem plagiatu.

Z każdą chwilą kanon streszczanych lektur, ulega powiększeniu o nowe pozycje. Literatura polska, zagraniczna, liczne wiersze i opowiadania, wszystko to do Państwa dyspozycji. Drogi gimnazjalisto, licealisto, studencie zapraszamy na www.streszczenia.pl do zapoznania się z naszą bogatą ofertą opracowań.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu