BillBird S.A. podpisała umowę z PGE Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A.

Dobra wiadomość dla Klientów PGE Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. Od maja 2009 roku rachunki za energię elektryczną można opłacać w placówkach handlowych za pośrednictwem usługi VIA™ – Moje Rachunki.

Dzięki umowie podpisanej między wystawcą a BillBird S.A. mieszkańcy Podkarpacia zyskali przeszło 300 dodatkowych punktów przyjmujących wpłaty. Kolejną korzyścią są wyjątkowo niskie prowizje – za faktury PGE RZE wynoszą jedynie 0,99 zł.

PGE Rzeszowski Zakład Energetyczny – misja: nowoczesność

PGE Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. to spółka, która od niemal 100 lat sprzedaje energię elektryczną dla domów i firm regionu podkarpackiego. Wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE S.A. – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Obecnie ma 670 tysięcy klientów indywidualnych. Umowa z firmą BillBird S.A. pozwoli im na wygodniejsze opłacanie rachunków za prąd, bo z sieci VIA™ – Moje Rachunki można skorzystać przy okazji codziennych zakupów.

Podnoszenie standardów obsługi Klientów, m.in. poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i dostosowywanie oferty do zmieniających się potrzeb i wymogów rynku, to jeden z naszych strategicznych celów – mówi Jacek Olszański, Kierownik Zespołu ds. Rozliczeń Klientów z PGE RZE S.A. – Dlatego z radością przyjęliśmy podpisanie umowy z firmą BillBird S.A. Dzięki tej umowie nasi Klienci mogą wygodnie regulować faktury w sklepach – korzystając z sieci terminalowej VIA™ – Moje Rachunki należącej do BillBird. W całym województwie podkarpackim to ponad 300 dodatkowych punktów, w których można opłacać rachunki – w dodatku z bardzo niskimi prowizjami. Jestem przekonany, że wielu osobom ułatwi to rozliczenie z naszą Spółką.

VIA™ – Moje Rachunki: bezpieczeństwo i wygoda

VIA™ – Moje Rachunki to nowoczesna usługa finansowa, której dostawcą jest firma BillBird S.A., należąca do międzynarodowej korporacji GTECH. VIA™ – Moje Rachunki dostępna jest w blisko 7000 punktów w całej Polsce – sklepach, sieciach spożywczych i stacjach benzynowych. Usługa działa niezawodnie od 9 lat, co potwierdza zaufanie do tej formy płatności. W punktach VIA™ – Moje Rachunki miesięcznie realizowanych jest ponad milion transakcji. Obok rachunków za energię elektryczną można w nich również wygodnie regulować opłaty za gaz, telefon, a nawet zapłacić ratę ubezpieczenia.

Klienci PGE RZE S.A. mogą skorzystać z usługi VIA™ – Moje Rachunki w ponad 300 punktach zlokalizowanych w wybranych sklepach sieci: Avans, Carrefour (i Carrefour Express), Groszek, Intermarche, Kaufland, Lewiatan, Real, Społem oraz w wybranych sklepach osiedlowych i lokalnych. Usługa jest również dostępna na stacjach benzynowych Orlen. Pełna lista placówek w woj. podkarpackim jest dostępna na stronach: www.mojerachunki.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu