Agnieszka Nowakowska w Konkret PR

Agnieszka Nowakowska swoje doświadczenia zawodowe zdobywała pracując zarówno w Agencji PR jak i Agencji Reklamowej. Uczestniczyła przy tworzeniu strategii dla marek z branży: turystycznej, odzieżowej, kosmetycznej, farmaceutycznej oraz FMCG. Koordynowała i realizowała strategie PR wykorzystując różnorodne narzędzia komunikacyjne: media relations, spotkania i konferencje prasowe, study toury ponadto organizowała różnego rodzaju eventy.

Ukończyła studia politologiczne o specjalizacji marketing polityczny na Uniwersytecie Warszawskim oraz studium podyplomowe Public Relations w Szkole Głównej Handlowej.

„Uwielbiam podróże – zarówno te bliskie jak i te dalekie. Ostatnio moją częstą destynacją jest Szwecja, wynika to po trosze ze względów zawodowych, ale także z zauroczenia urokliwymi miejscami, które miałam okazję tam zobaczyć. Kolejnym hobby, które mogę realizować podczas wszelkich podróży, jest fotografia.  Kadr, ustawienie światła i czułości – pstryk … czuję adrenalinę, prawie tak silną, ja ta, którą czuję, gdy jadę moim Volvo 480….”

Agnieszka Nowakowska w Konkret PR objęła stanowisko Senior Project Manager w departamencie Public Relations. Prowadzić będzie działania Public Relations dla takich firm jak Stena Line oraz Elite Licensing.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu