Wielki konkurs fotografii ślubnej i weselnej – Zakochani w obiektywie

12 maja w serwisie Superfoto.pl rusza konkurs fotografii ślubnej i weselnej – „Zakochani w obiektywie”. Wiosna i początek lata, to okres, kiedy wiele zakochanych par decyduje się powiedzieć sobie sakramentalne „Tak”. Serwis Superfoto.pl uruchamia konkurs fotograficzny – „Zakochani w obiektywie”. Konkurs jest skierowany zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy na co dzień związani są z fotografią ślubną.

Jeśli chodzi o fotografię ślubną, przyzwyczailiśmy się do pewnego „standardu” zdjęć pozowanych czy to w studio, czy w plenerze. W  przypadku naszego konkursu wyzwanie jest tym większe, gdyż jury będzie wysoko punktować oryginalność w podejściu do tematu. Myślę, że zabawa będzie świetna dla wszystkich uczestników. – mówi Maciej Orzechowski, prezes Superfoto.pl i jednocześnie członek jury konkursowego.

Konkurs potrwa od 12 maja do 12 lipca 2009, ogłoszenie wyników nastąpi ostatniego dnia lipca.

Główną nagrodą w konkursie jest ekskluzywna fotoksiążka w skórzanej oprawie o wartości 559, 99 złotych. Przewidziane są również nagrody za drugie i trzecie miejsce.

Patronat medialny nad konkursem objął „Magazyn Wesele”. W jesiennym numerze magazynu zostaną opublikowane trzy nagrodzone prace, które ukażą się również na stronie www.magazynwesele.pl

Więcej szczegółów na temat konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie: http://galerie.superfoto.pl/zakochani_w_obiektywie

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu