Walczymy o mistrza

  • by

Marka Kasztelan, z portfela Carlsberg Polska w dniach 16 – 17 maja, we współpracy z Urzędem Miasta Płock, Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki oraz sponsorowanym przez markę klubem Wisła Płock, organizuje specjalną transmisję meczów finałowych piłki ręcznej na scenie Amfiteatru w Płocku pod hasłem „Walczymy o mistrza”. Wszyscy fani tego sportu i klubu Wisła Płock, będą mogli przeżyć wspólnie wielkie sportowe emocje oglądając bezpośrednią relację z meczów finałowych Mistrzostw Polski w piłce ręcznej w atmosferze wspaniałej sportowej zabawy!

Impreza przewidziana dla ok. 3500 osób będzie biletowana. Bilety będą również dystrybuowane w sklepach spożywczych prowadzących sprzedaż Kasztelana w formie promocji – każdy kto kupi 4 dowolne produkty Kasztelana, odbierze specjalny bilet wstępu na to emocjonujące sportowe spotkanie. Podczas imprezy transmitowana będzie bezpośrednia relacja dwóch finałowych meczów Wisły Płock i Vive Kielce uzupełniona o najważniejsze skróty meczów z sezonu.

Imprezę ubarwi między innymi występ cheerleaderek z zespołu Impresja. Dla wszystkich, którzy będą chcieli podyskutować o meczach przy piwie i dla smakoszy tego trunku, Kasztelan przygotuje specjalne ogródki piwne na parkingu przy amfiteatrze. Dodatkowo przy wejściu do amfiteatru znajdą się punkty gastronomiczne.

Imprezę poprowadzi konferansjer Jacek Koszewski przy wsparciu muzycznym DJ-a. W przerwach między meczami prowadzone będą konkursy, gry, między innymi: rzuty celnościowe do bramki, quizy tematyczne i wiele innych atrakcji.

„Kasztelan, podejmując inicjatywę ‘Walczymy o mistrza’ razem z Miastem Płock i klubem Wisła Płock, po raz kolejny wspiera tę ciekawą i niezwykle dynamicznie rozwijającą się dyscyplinę sportu. Mamy nadzieję, że wspólna akcja ”Walczymy o mistrza” i sukcesy naszych szczypiornistów przełożą się na jeszcze większe zainteresowanie piłką ręczną wśród mieszkańców Płocka i jego okolic. Wierzymy, że impreza w Amfiteatrze dostarczy naszym konsumentom i miłośnikom piłki ręcznej niezapomnianych sportowych emocji.” – mówi Leszek Siwecki, Rzecznik Prasowy Browaru Kasztelan.

„Transmisja meczów podczas imprezy „Walczymy o mistrza” to doskonała okazja do wspólnego przeżywania niezapomnianych sportowych emocji i integrację fanów piłki ręcznej i wszystkich sympatyków drużyny Wisła Płock. Wierzymy, że Wisła Płock ma realne szanse, by wygrać! Z niecierpliwością czekamy na to sportowe widowisko w Amfiteatrze w Płocku.” – mówi Marcin Chyliński, Brand Manager marki Kasztelan.

Impreza objęta została patronatem medialnym Gazety Wyborczej Płock.

Organizatorem imprezy jest: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, przy współpracy Carlsberg Polska, Urzędu Miasta Płock i klubu Wisła Płock.

Informacja o imprezie komunikowana będzie na plakatach, w prasie, lokalnym radiu, na stronach internetowych www.wisla.plock.pl, www.plock.eu, www.gazeta.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu