TRANS.INFO – największy ładunek informacji transportowej

Informacje transportowe z całej Europy, sytuacja na przejściach granicznych, ceny paliw czy zmiany w przepisach transportowych. A do tego radio trafficowe i transletter transportowy. To wszystko już od wtorku internauci mogą znaleźć na odświeżonym, multimedialnym informatorze Europejskiej Giełdy Transportowej pod adresem http://www.trans.info/

Trans.info to wortal stworzony z myślą o społeczności transportowej i współtworzony przez jej członków. Dzięki niemu potężna rodzina, złożona z pracowników branży Transport – Spedycja – Logistyka w Polsce zyskuje dostęp do multimedialnej platformy informacyjnej.

Trans.info – wszystko w jednym miejscu

Oprócz całkowicie zmienionego layout’u witryny, w wortalu Trans.info znalazły się nowe aplikacje, mające usprawnić dostęp do informacji transportowych z całej Europy, oraz funkcjonalność platformy internetowej. Wortal zawiera, tak jak jego starsza wersja, porcję stale aktualizowanych informacji z branży transportowej.

Uzyskamy tutaj najbardziej aktualne wiadomości z przejść granicznych, dane dotyczące średnich cen paliw w największych miastach, kursów walut czy też aktualną prognozę pogody. Odwiedzając wortal możemy na bieżąco śledzić zmiany w przepisach transportowych obowiązujących we wszystkich krajach europejskich, odkryjemy też nowo otwarte połączenia komunikacyjne.

Platforma ta umożliwia szybki dostęp do informacji o produktach setek firm, oferujących usługi ubezpieczeniowe, szkoleniowe czy prawne. Każdy zarejestrowany internauta uzyska możliwość bezpłatnego zamieszczania na platformie reklamy. Informacje o usługach będą widoczne dla odwiedzających zarówno na stronie Trans.info, jak i w serwisie http://www.katalog.trans.info/

Aby dostęp do informacji stał się jeszcze łatwiejszy, użytkownicy portalu mogą zasubskrybować transletter, czyli elektroniczny biuletyn, wysyłany co tydzień na skrzynkę mailową użytkownika, z najważniejszymi informacjami z europejskich mediów.

Multimedialna platforma informacyjna

Każdy zarejestrowany uczestnik społeczności Trans.info będzie miał możliwość zamieszczania komentarzy do informacji i ich oceniania, co przełoży się bezpośrednio na miejsce rankingowe danego internauty.

W ramach wortalu sami użytkownicy będą mogli dodawać wiadomości, zdjęcia i nagrania poprzez specjalny panel. Dzięki ich aktywności powstanie baza setek plików multimedialnych, dających pogląd na warunki funkcjonowania sektora transportowego w kraju i za granicą .

Oprócz przeszukiwania zamieszczonych multimediów, autorzy umożliwili odwiedzającym portal http://www.trans.info/ słuchanie informacji z trafficowych stacji radiowych online. Jako pierwsze współpracę podjęło wrocławskie radio Traffic, informujące 24 godziny na dobę o aktualnej sytuacji na drogach. Obsługą platformy zajmuje się firma nadaje.com – czołowy dostawca internetowych sygnałów radiowych w kraju.

Wejdź na: http://www.trans.info/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu