SMI na rockowo

Ruszyło głosowanie na najlepsze utwory rockowe zgłoszone do konkursu towarzyszącego Szczecin Rock Festival. Zwycięzcy zagrają na festiwalu. Obsługę mobilną głosowania i działania w Internecie prowadzi SUPERMEDIA Interactive. 
1 Radio ESKA Rock, SUPERMEDIA Interactive, Szczecin Rock Festival
Utwory zgłoszone do konkursu są prezentowane na stronie festiwalu. Każdy użytkownik może ich posłuchać i zdecydować, kto powinien zagrać na Szczecin Rock Festival. Wyniki głosowania są na bieżąco podawane na stronie. Głosować można wysyłając SMS. Obsługę mobilną głosowania zapewnia SUPERMEDIA Interactive. Dwoje zwycięzców konkursu zostanie nagrodzonych 15 minutowym występem otwierającym poszczególne dni festiwalowe. Szczegółowe informacje dotyczące głosowania znajdują się na stronie www.szczecinfestival.com

W serwisie, poza sekcją konkursową, prezentowane są informacje dotyczące planu festiwalu i występujących na nim gwiazd. Bezpośrednio ze strony użytkownicy mogą przejść do serwisów sprzedających bilety na Szczecin Rock Festival i posłuchać online Radia ESKA Rock. Strona została opracowana przez SUPERMEDIA Interactive przy współpracy z partnerem festiwalu – Radiem ESKA Rock – w oparciu o autorski system zarządzania treścią Content Manager.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu