Po prostu dobry fotel

Nie przeszkadza, nie szkodzi, nie wtrąca się w nieswoje sprawy… dyskretnie pomaga i wspiera. Taki powinien być idealny w pracy Partner.

Praca biurowa bywa uciążliwa i męcząca, szczególnie dlatego, że wiąże się z długotrwałym przebywaniem w jednej pozycji. W takiej sytuacji niezwykle ważne jest, aby krzesło czy fotel, na którym spędzamy codziennie wiele godzin, było wygodne i funkcjonalne. Odpowiednie krzesło pracownicze powinno zatem minimalizować negatywne skutki długiego siedzenia oraz zmuszać do przyjmowania właściwej postawy ciała. – Taki właśnie jest Partner. Solidny i trwały, ergonomiczny fotel obrotowy, wyposażony w mechanizmy regulacyjne, które podnoszą jakość codziennej pracy – mówi Edyta Kmiecik z firmy Bejot, producenta krzeseł i foteli biurowych.

Fotel Partner powstał z myślą o dobrym samopoczuciu użytkowników oraz tworzeniu dla nich przyjaznej przestrzeni pracowniczej, gdzie liczy się komfort, funkcjonalność i atmosfera dobrej współpracy. Zastosowane zostały w nim nowoczesne i praktyczne rozwiązania technologiczne, m.in. mechanizm SYNCHRO i regulowane podłokietniki oraz, w opcji, pneumatyczna regulacja podparcia lędźwiowego, regulowana wysokość oparcia i głębokości siedziska. Prosta forma, ergonomiczna użyteczność, szeroka gama kolorów tapicerek oraz stosunkowo niska cena – wszystko to czyni z niego po prostu dobry, uniwersalny fotel do pracy.

W skład rodziny Partner firmy Bejot wchodzą obrotowe fotele menadżerskie, obrotowe fotele pracownicze oraz krzesła konferencyjne na nogach lub płozie (z podłokietnikami lub bez).

Ceny Partnerów w podstawowym wyposażeniu: fotele menadżerskie od 824 zł netto; fotele pracownicze od 517 zł netto; krzesła konferencyjne od 513 zł netto.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu