Otwarcie Pizza Hut w Cuprum Arena – niezwykłej galerii handlowej

Począwszy od 9 maja sieć restauracji Casual Dining Pizza Hut wzbogaciła się o kolejną restaurację – 55 na polskim rynku. Tym razem otwarcie nastąpiło w oryginalnej, zbudowanej na planie koła, Galerii Cuprum Arena w Lubinie – jedynym tego rodzaju obiekcie na świecie. Już podczas pierwszego weekendu restaurację odwiedziło ponad 2000 gości.

Nowa restauracja ma doskonałą lokalizację – na parterze Galerii, tuż przy jednym z głównych wejść. Razem z patio restauracja zajmuje powierzchnię blisko 370 m2 i może pomieścić około 170 gości.

„Otwarcie restauracji w Cuprum Arena cieszy nas szczególnie.” – mówi Izabela Winsztal, Brand Manager Pizza Hut. „To niezwykłe miejsce, o niebanalnej architekturze i pięknej, zaprojektowanej z dużą dbałością fasadzie. Dobrze czujemy się w takim miejscu, ponieważ w Pizza Hut także przywiązujemy wielką wagę do wystroju wnętrz naszych restauracji, starając się aby ich atmosfera była jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech naszej sieci. Tworzymy miejsca, w których nasi Goście chętnie spędzają czas, przy różnych okazjach.”

Pizza Hut jest światowym liderem wśród sieci restauracji Casual Dining – od ponad 50 lat propaguje ideę jedzenia poza domem, dzielenia się dobrą kuchnią i wyjątkowymi chwilami, spędzonymi w przyjaznej, życzliwej atmosferze. To restauracje na każdą okazję, o bogatej i różnorodnej ofercie. Menu, inspirowane kuchnią śródziemnomorską, zaskakuje nie tylko różnorodnością dań, ale także harmonijną kompozycją smaków. Może przypaść do gustu zarówno tym, którzy preferują dania lekkie, czy wegetariańskie, jak i tym którzy szukają potraw bardziej treściwych. W karcie, poza pizzą oferowaną na trzech rodzajach ciasta, w tym wyjątkowym, kruchym i cienkim cieście Neapolitana, można znaleźć także świetne makarony, ciekawe dania z pieca, lekkie sałatki, znakomite desery i drinki. Tę ofertę wzbogaca dobrze skomponowana karata win. W menu można także znaleźć sugestie doboru wina do konkretnych potraw.

Otwarciu restauracji w Cuprum Arena towarzyszyły dodatkowe atrakcje – Goście, wchodząc do restauracji po czerwonym dywanie, częstowani byli specjalnie na tę okazję przygotowanym tortem Pizza Hut oraz lampką wina. Pierwszy z Gości, poza butelką wina otrzymał także specjalna kartę VIP. Przez cały dzień serwowano ciasteczka i desery, każdy z odwiedzających restaurację otrzymał także zaproszenie na deser przy kolejnej wizycie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu