Nowa Dyrektor Marketingu w Solemis Group SA

Małgorzata Winiarczyk została nowym Dyrektorem Marketingu w Solemis Group SA, wiodącym dostawcy rozwiązań biznesowych klasy Business Intelligence – systemów PROPHIX i TARGIT.

Małgorzata Winiarczyk ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Londyńskim w 1995 roku. Biegle włada angielskim i francuskim. Karierę zawodową w Wielkiej Brytania – zaraz po studiach – pracując dla Reuters Television w Londynie.

Po powrocie do Polski pracowała dla agencji reklamowej, dla Onet.pl oraz jako Dyrektor Marketingu w giełdowej spółce Redan SA – branża odzieżowa.

Bezpośrednio przed objęciem funkcji Dyrektora Marketingu w Solemis Group SA pani Małgorzata była Chief Marketing Officer dla rynku polskiego i międzynarodowego w spółce Euroheat – największy w Polsce producent kurtyn powietrznych i nagrzewnic.

Wraz z nowymi wyzwaniami w Solemis Group SA, Małgorzata Winiarczyk rozpoczyna studia CIM (Chartered Institute of Marketing) – największej światowej firmie grupującej i szkolącej specjalistów w dziedzinie marketingu i rozwoju biznesu. Dyplomy i certyfikaty CIM są uznawanym na całym świecie potwierdzeniem umiejętności i profesjonalizmu.

Życie prywatne wypełnia jej całkowicie wychowanie dwójki dzieci.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu