Dziecięce Weekendy Promocyjne w Kupcu Poznańskim

Kto powiedział, że Dzień Dziecka nie może trwać cały miesiąc? Z okazji święta milusińskich w Kupcu Poznańskim od początku maja, co weekend, znaleźć można wiele produktów znanych marek w niezwykle atrakcyjnych cenach. Pod hasłem Dziecięcych Weekendów Promocyjnych odbywa się akcja rabatowa w sklepach z ubraniami i akcesoriami dziecięcymi.

W najbliższy weekend, od piątku 15 do niedzieli 17 maja, na zakupy w wyjątkowych cenach zapraszają sklepy Bimbi, oferujący ekskluzywną modę dziecięcą tańszą o 50%, oraz e-zabawka z 5% rabatem dla klientów.

Kolejny weekend przedstawia się równie atrakcyjnie. Tylko w dniach 22-24 maja w sklepie Pantera na klientów czeka niespodzianka w postaci 25% przeceny na dmuchane zabawki plażowe. Znany wśród milusińskich sklep Bartek obniży ceny na kubki (10%), ubrania, skarpety i piżamki (20%) oraz czapki, parasolki i obuwie (30%).

W dniach 5-7 czerwca niezłą gratkę szykuje także sklep C&A. Za każde 100 zł wydane w dziale dziecięcym, klienci otrzymają bon towarowy o wartości 10 zł. W sklepie Maciuś kupić będzie można bluzki od 19 zł, bluzy od 25 zł oraz kurtki i spodnie już od 29 zł.

Na Dziecięce Weekendy Zakupowe zapraszamy do Kupca Poznańskiego mieszczącego się w Poznaniu przy pl. Wiosny Ludów 2.

Więcej szczegółów o ofercie oraz sklepach znaleźć można na www.kupiecpoznanski.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu