„Wiedzieć więcej” – konkurs serwisu SwiatObrazu.pl oraz sklepu Cyfrowe.pl

Świadome posługiwanie się obrazem w fotografii poza sprzętem, umiejętnościami technicznymi oraz pomysłem wymaga od fotografa wiedzy z różnych dziedzin.

Głównym celem redakcji SwiatObrazu.pl jest dostarczanie czytelnikom wiedzy o fotografii w najszerszym zakresie: od fotografii cyfrowej, nowych technologii przetwarzania i zapisu obrazu poprzez prezentację dorobku fotografii polskiej i światowej. Aby wyjść naprzeciw swoim celom SwiatObrazu.pl wraz ze sklepem internetowym Cyfrowe.pl ogłasza unikalny roczny konkurs wiedzy o fotografii.

Każdego tygodnia w wybranym przez redakcję Codziennym Biuletynie Informacyjnym pojawi się jedno pytanie z zakresu fotografii. Odnalezienie czterech pytań w ciągu miesiąca oraz wysłanie poprawnych odpowiedzi uprawnia do udziału w losowaniu bonu upominkowego o wartości 300 PLN, który można zrealizować w sklepie Cyforwe.pl.

Konkurs „Wiedzieć więcej” wymaga od czytelników cierpliwości oraz zgłębienia wiedzy o fotografii, czyli dwóch podstawowych cech mistrza fotografii.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy stać się subskrybentem Codziennego Biuletynu Informacyjnego SwiatObrazu.pl oraz wysyłać odpowiedzi za pomocą formularza umieszczonego pod adresem ŚwiatObrazu.pl .

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu