Springfull PokerStars.com

Konsole Wii. Netbooki. Sprzęt sportowy. Już dzisiaj rozpocznie się Springfull PokerStars.com – najnowszy cykl turniejów on-line pokera texas holdem z atrakcyjnymi nagrodami.

Od dzisiaj do 25 czerwca, w każdy wtorek i czwartek o godz. 20.00 w serwisie PokerStars.com rozegrane zostaną wyjątkowe turnieje on-line pokera texas holdem z cyklu Springfull PokerStars.com. Na wszystkich początkujących i bardziej zaawansowanych zawodników czekają atrakcyjne nagrody. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce otrzyma konsole Wii Sport Pack z pięcioma grami: Wii Tennis, Wii Golf, Wii Baseball, Wii Boxing oraz Wii Bowling lub Netbooka Aristo Pico 840 /do wyboru/. Gracze, którzy uplasują się na 2 i 3 miejscu otrzymają torby sportowe EPT PokerStars.com z zestawem gadżetów /bluza EPT, 2 koszulki polo EPT, 2 tshirty, 2 czapki, pen drive 1 GB, card protector, 2 koszulki Polo PokerStars/. Kolejni zawodnicy, od 4 do 20 miejsca, otrzymają kupony na zakupy w sklepie internetowym merlin.pl o wartości 30 zł.

Równocześnie w ramach Springfull PokerStars.com prowadzony będzie ranking najlepszych 100 graczy.

Punktacja dostępna na stronie www.springfull.pl/. Zwycięzcy całego cyklu otrzymają:

  • Miejsce 1 – Rower o wartości 3.000 zł*.
  • Miejsce 2 – Netbook Aristo Pico 840.
  • Miejsce 3 – Ekskluzywne żetony PokerStars.com oraz kupon na zakupy w internetowym sklepie merlin.pl o wartości 100 zł.
  • Miejsca 4-20 – Kupon na zakupy w internetowym sklepie merlin.pl o wartości 100 zł.

*do realizacji w sieci sklepów Ski Team.

“Springfull PokerStars.com to doskonała okazja do podszlifowania swoich pokerowych umiejętności”, mówi Marcin “Góral” Horecki, najbardziej utytułowany polski pokerzysta, członek prestiżowego Team PokerStars PRO, zdobywca trzeciego miejsca podczas European Poker Tour w Londynie i największej wygranej w historii polskiego pokera, blisko 1.500.000 zł. “Ja sam zaczynałem od tego typu turniejów. Biorąc w nich udział można połączyć zabawę z nauką, przyjemne z pożytecznym. Dla wszystkich graczy to wyśmienity moment, żeby zmierzyć się ze strategiami obranymi przez innych zawodników i wyśmienita okazja aby poczuć się jak na prawdziwym turnieju – z towarzyszącą do ostatniego rozdania adrenaliną, determinacją, koncentracją i cennymi nagrodami”, dodaje Marcin Horecki.

Aby zagrać w turniejach z cyklu Springfull PokerStars.com, wystarczy wejść na stronę internetową www.Springfull.pl lub www.PokerStars.com, zainstalować oprogramowanie i 3 godziny przed rozpoczęciem zawodów w zakładce Turnieje/Lokalne zarejestrować się w turnieju o nazwie “Springfull – tylko dla Polaków”.

Osoby początkujące, które wcześniej nie grały w pokera texas holdem, a chciałyby stanąć do walki w turnieju, mogą zapoznać się z jego zasadami na stronie  www.springfull.pl lub www.pokerstars.com/pl.

Pierwszy turniej z cyklu “Springfull PokerStars.com” już jutro, 12 maja, o godz. 20.00.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu