Outdoor wymieniony na Internet

Anna Nowakowska dołączyła do agencji Web Search Factory Polska, obejmując stanowisko Dyrektora Marketingu. Zajmie się wdrożeniem strategii i koordynacją działań marketingowych dla nowo powstającej organizacji ponad strukturami firmy.

Anna Nowakowska ma 15-letnie doświadczenie w branży reklamowo-mediowej. Karierę rozpoczęła na początku lat dziewięćdziesiątych w Johnson & Johnson, ale z branżą reklamową związała się dopiero 2 lata później w Grupie 66. Przez ostatnie 8 lat była szefem marketingu Clear Channel Poland – największej firmy reklamy zewnętrznej na świecie, gdzie zajmowała się strategią i polityką produktową, komunikacją marketingową oraz PR. Absolwentka SGH i studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie. Poza własną pracą, pasjonuje się fotografią oraz żeglarstwem.

W Web Search Factory Polska Anna Nowakowska będzie odpowiedzialna za budowę i rozwój strategii marketingowej dla nowych marek biznesowych. Dodatkowo będzie wspierać pracę nad strategicznymi projektami dla klientów Web Search Factory Polska. Stanowisko Dyrektora Marketingu jest nowo utworzonym stanowiskiem w strukturze firmy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu