Nowa oferta na Wyjezdzam.pl – wycieczka objazdowa po Japonii

Operator internetowego biura podróży Wyjezdzam.pl – firma Wellkomm Polska przedstawia nową ofertę dla wyjątkowo wymagających klientów – 8-dniowy wyjazd do Japonii. W programie objazdu Tokio, Góra Fuji, Kamakura, Kioto, Nara. Przy rezerwacji do 15.05.09 wszyscy klienci otrzymują rabat w wysokości  300 PLN/osobę.

Nowa oferta obejmuje wycieczkę objazdową po najbardziej interesujących miejscach kraju „kwitnącej wiśni”. Termin pierwszego wyjazdu ustalono na 15-22 września 2009 r.

„Wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych wymagających klientów stworzyliśmy autorski program łączący elementy klasyczne, historyczne z nowoczesnością dzisiejszej Japonii. Będziemy więc zwiedzać zabytki, świątynie, cuda przyrody, dzielnicę Gejsz a podczas jednego z wieczorów chętni spróbują swojego szczęścia podczas gier w cieszących się niesamowitą popularnością w Japonii salonach Pachinko.”- mówi Anna Jakubowska Manager ds. rozwoju sprzedaży w Wellkomm Polska.

Pod okiem doświadczonego opiekuna i przewodnika klienci będą mieli okazję odkrywać zakątki Japonii, wypełnione magią liczącej tysiące lat kultury i tradycji Dalekiego Wschodu, które dumnie stają twarzą w twarz z nowoczesnością i wyścigiem technologicznym dzisiejszych mieszkańców tego kraju. Wyjazd gwarantuje niezapomniane przeżycie, które pozostanie w pamięci zwiedzających już na zawsze.

Specjalnie dla klientów internetowego biura podróży Wyjezdzam.pl oferowany jest rabat w wysokości 300 PLN/os. przy rezerwacji do 15.05.2009. Świat samurajów, gejsz, cesarskich pałaców, a także wyśmienitej kuchni jest teraz na wyciągnięcie ręki. Szczegółowy program wyjazdu dostępny jest na stronie www.wyjezdzam.pl/japonia.

Portal www.wyjezdzam.pl działa na polskim rynku od lipca 2007 przy wsparciu firmy Wellkomm Polska Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu