Najlepsze szkolenia biznesowe od dziś także w Warszawie

Oferta firmy BERNDSON – jednej z najlepszych firm szkoleniowych w Polsce – dostępna także dla osób, firm i instytucji zlokalizowanych w Stolicy

Spowolnienie gospodarcze służy rynkowi szkoleń – pracownicy coraz chętniej podnoszą swoje kwalifikacje i kompetencje poprzez udział w wyspecjalizowanych szkoleniach biznesowych. Właśnie w związku z coraz większym zainteresowaniem różnymi typami kursów doszkalających BERNDSON postanowił objąć swoją ofertą szkoleń biznesowych także Warszawę.

BERNDSON od dziś oferuje w Warszawie udział w różnych cyklach szkoleń otwartych. Oferta została tak przygotowana, by jak najlepiej odpowiadać na aktualne zapotrzebowanie pracowników oraz osób chcących podnieść swoje umiejętności. Chętni będą mogli poznać m.in. zaawansowane techniki sprzedaży, dowiedzieć się jak przeprowadzać negocjacje zakupowe, w jaki sposób rzetelnie ocenić opłacalność danych projektów inwestycyjnych czy jak skutecznie windykować należności.

Nasze szkolenia cieszą się nie słabnącym zainteresowaniem. Stąd decyzja, by spróbować sił na największym, warszawskim rynku szkoleń. Jesteśmy spokojni o powodzenie naszej oferty – już od początku bieżącego roku zauważamy znaczący wzrost zapotrzebowania na szkolenia. Firmy zaczęły zdawać sobie sprawę, że jedną z kluczowych inwestycji, tworzących przewagę konkurencyjną, jest inwestycja w swoich pracowników – powiedział Bartosz Soczówka, Dyrektor Merytoryczny w firmie BERNDSON.

Dokonanie zapisu na odpowiednie szkolenie jest bardzo proste. Wystarczy odwiedzić stronę firmy znajdującą się pod adresem www.szkolenia.berndson.pl, wybrać miasto i odpowiednie szkolenie, a na końcu wypełnić formularz zamówienia. Już w maju i czerwcu można skorzystać z oferty kilkunastu szkoleń otwartych BERNDSON w Warszawie. Firma zaliczana jest do grono najlepszych firm szkoleniowych, czego potwierdzeniem jest zdobycie przez BERNDSON nagrody Laura Klienta 2008 w kategorii szkoleń biznesowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu