Kapelusze mają duszę

Kapelusz FUN zaprezentował Fortress Gifts podczas Galerii Niekonwencjonalnych Upominków Reklamowych, organizowanej przez magazyn Pro-kreacja, towarzyszącej  tegorocznym Targom Euro-Reklama GIFT EXPO w Poznaniu. Gadżet nietuzinkowy,  zaskakujący kształtem, z miejscem na logo firmy. Po złożeniu do etui mieści się w kieszeni jeansów. Na plażę, żagle, rower, imprezę plenerową, mecz czy koncert.

kapelusz-fun-3Kapelusze mają duszę, przekonuje Fortress Gifts. Gadżet oferowany w różnych kolorach i kształtach, giętki, prosty i finezyjny zarazem. Przeciwdeszczowy i przeciwsłoneczny. Design przyciąga uwagę, zaskakuje kształtem i łatwością formowania, z miejscem na logo firmy. Składa się do małego etui zajmującego bardzo niewiele miejsca, mieści się w kieszeni jeansów. Produkt dla różnych grup klientów i wiele okazji.

Wykonany z poliestru, wodoodporny i lekki sportowy/plenerowy kapelusz. Bardzo elastyczne i zaskakujące swoim kształtem nakrycie głowy.

Idealny na wakacyjne wyprawy: na plażę, na żagle, na wycieczkę na ryby czy na rower. Można go także z powodzeniem wykorzystać podczas koncertu czy meczu, kiedy warunki atmosferyczne potrafią zaskoczyć.

Fortress, czołowy dostawca produktów promocyjnych na polski rynek, podkreślił tym razem gadżet sportowy dla całej rodziny. Ten wyjątkowy kapelusz idealnie pasuje również na imprezy plenerowe organizowane przez firmę dla zespołu pracowników.

Kapelusz posiada miejsce na umieszczenie logo. Jest bardzo łatwy w przechowywaniu. Składa się do poręcznego i płaskiego małego etui, zajmującego niewiele miejsca. Można go schować nawet w kieszeni jeansów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu