Kampania reklamowa marki Président również w Internecie

W związku z rozpoczęciem w telewizji kampanii reklamowej wyrobów marki Président wprowadzono znaczące modyfikacje na oficjalnej stronie internetowej producenta, którym jest firma Lactalis.

Wykonawcą projektu jest agencja interaktywna ATOM, która rozbudowała witrynę o panel CMS, a także wprowadziła akcenty spójne z działaniami promocyjnymi marki Président w mediach. Dzięki temu każdy użytkownik może obejrzeć telewizyjny spot, a także pobrać na telefon dzwonki ze znanym z reklamy tematem muzycznym. Ponadto do użytku oddana została także specjalna Strefa Klienta dla przedstawicieli handlowych, którzy mogą pobierać pliki w dużej rozdzielczości.

Na stronie znalazły się także informacje na temat zupełnie nowych produktów w związku z powiększeniem się grupy Lactalis o nowe marki, a co za tym idzie poszerzeniem się oferowanego asortymentu.

Grupa Lactalis to najwyższa jakość produktów na rynku i jedna z najlepiej rozpoznawanych marek produktów mleczarskich. Do grupy należą znane na całym świecie marki Président, Galbani czy Lepetit. W ostatnim czasie firma przejęła także markę Jovi, znanego w Polsce producenta jogurtów.

Autor

Maciej Dutkowski

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu