Folie Sun-Gard® Black Lava

Wprowadzając kolejny nowy produkt do swojej oferty folii samochodowych, Warsfoll utwierdza w przekonaniu, że jest przygotowany na spełnienie nawet najbardziej wymagających oczekiwań użytkowników.

img_0831Nową folię Sun-Gard®Black Lava można uznać za przełomową w branży. Wyjątkowo elastyczna struktura umożliwia swobodne kurczenie folii, co z jednej strony zapobiega zagnieceniom, a z drugiej strony doskonale przylega na nadrukach na szybach. Dużym walorem folii jest jej barwa – intensywny czarny kolor świetnie komponuje się z każdym odcieniem samochodowej karoserii, dodając jej elegancji. Chroni wnętrze auta przed wzrokiem niepowołanych osób.

Black Lava zachowała wszystkie cechy, dzięki którym cały system Sun-Gard® cieszy się uznaniem na rynku. Możemy liczyć na bardzo dobre parametry słoneczne, co zapewnia utrzymanie chłodu we wnętrzu samochodu w słoneczne dni.

Dzięki zastosowanej powłoce oraz klejowi antystatycznemu wyeliminowano osiadanie kurzu na folii podczas montażu. Klej został opracowany specjalnie dla tego produktu, umożliwia szybką instalację, zapewniając przy tym wyjątkową przejrzystość folii.

Folie Black Lava podnoszą wysoko poprzeczkę konkurencji pod względem technologii produkcji jak i jakości wykonania. Zastosowano jednowarstwową barwioną strukturę o grubości 1,5 mil z opatentowanym systemem stabilizacji koloru za pomocą promieniowania UV.

Folia odznacza się dużą funkcjonalnością. Nie zakłóca sygnału GPS, jest obojętna dla systemów hands-free oraz pracy telefonów komórkowych.

Główne zalety Black Lava :

  • Świetna termokurczliwość
  • Ochrona przed kurzem – antystatyczne warstwy i klej
  • Szybka instalacja
  • Prawdziwy czarny kolor
  • Optymalna klarowność

Istotną kwestią jest montaż folii – powinien odbywać się tylko w specjalistycznym zakładzie (np. Warsfoll). Każdy autoryzowany warsztat posiada swój unikalny numer homologacyjny, który występuje na otrzymanym zaświadczeniu o instalacji folii. Zatem warto przed wybraniem miejsca montażu sprawdzić czy dany punkt zapewni nam odpowiednią jakość oraz czy posiada certyfikację Instytutu Szkła i Ceramiki z Krakowa.

Warto zapoznać się z pełną ofertą Warsfoll®. Tworzą ją zewnętrzne i wewnętrzne folie przeciwsłoneczne, ochronne, dekoracyjne z serii Armorlite® Exclusive i Armorlite® Standard, a także system ochrony przeciwwybuchowej No-Bar.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu