Ekskluzywnie i modnie w RONDO 1

Biurowiec przy warszawskim Rondzie ONZ Partnerem pokazu najnowszej kolekcji Macieja Zienia. W miniony piątek, 8 maja, w RONDO 1 (przy Rondzie ONZ 1 w Warszawie) odbył się pokaz kolekcji Macieja Zienia na sezon jesień – zima 2009/2010. Kolekcja nosi tytuł „Otulona kaszmirem”.

„Moda nie istnieje bez atencji, bez entuzjazmu, bez pasji” – oto motto, jakie przyświeca najnowszej kolekcji jednego z najbardziej znanych i cenionych polskich projektantów. Partnerem i jednocześnie gospodarzem pokazu jesienno-zimowych kreacji Macieja Zienia było RONDO 1 – jedyny biurowiec klasy A+ w Polsce, zlokalizowany w centralnym punkcie stolicy.

Udział RONDO 1 w tym niezwykłym wydarzeniu nie był przypadkowy – marka Zień to gwarancja najwyższej jakości, a także symbol elegancji, piękna i dobrego smaku. Wyjątkowość i wysoka pozycja projektanta idealnie wpisują się w strategię rozwoju i promocji RONDO 1, które jest nie tylko siedzibą wielu firm o międzynarodowym prestiżu, ale stanowi również doskonałą lokalizację dla ekskluzywnych wydarzeń kulturalnych, artystycznych i towarzyskich.

Uroczysta prezentacja nowej kolekcji polskiego kreatora odbyła się na 7. piętrze RONDO 1, w budynku A (część parkingowa obiektu). Po pokazie goście wzięli udział w after party, na którym zagrali DJ ADHD, Blaze i Marek Krupa.

O RONDO 1

Budynek RONDO 1 to najnowocześniejszy budynek wysokościowy klasy A+ w Europie Środkowo-Wschodniej, powstały w wyniku współpracy polskiej pracowni architektonicznej AZO i światowej sławy architektów z amerykańskiej firmy Skidmore, Owings & Merill, specjalizującej się w projektowaniu wysokich budynków. 40-piętrowa wieża, licząca 192 m, znajduje się w centrum warszawskiej dzielnicy biznesowej, przy Rondzie ONZ 1. W sąsiadującym z wieżą 10-kondygnacyjnym budynku obok biur znajdują się również lokale usługowe. Biurowiec, położony w bliskim sąsiedztwie dworca PKP, oferuje 60 tys. m2 powierzchni najmu oraz ma do dyspozycji 492 miejsca parkingowe. Właścicielem RONDO 1 jest fundusz MGPA Europe Fund II zarządzany przez firmę private equity MGPA.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu