e-prawnik.pl rozpoczął współpracę z favore.pl

Użytkownicy portalu Favore.pl będą mieli łatwiejszy dostęp do pomocy prawnej oferowanej przez ekspertów z e-Prawnik.pl. Internauci korzystający z e-Prawnik.pl szybciej dotrą do ofert usługodawców prezentowanych na Favore.pl, a także otrzymają skuteczne wsparcie w promowaniu swych biznesów w Internecie. To efekt integracji obu serwisów, należących do Money.pl Bussines Network.

– Współpraca, polegająca na wzajemnym promowaniu usług, pozwoli każdemu z serwisów m.in. zwiększyć liczbę użytkowników – mówi Aleksander Kusz, prezes zarządu Legalsupport Sp. z o.o., wydawcy serwisu e-prawnik.pl.

– Stała współpraca to szansa na szybszy rozwój obu portali, poprzez wykorzystanie efektu synergii – mówi Klara Dyczkowska, prezes Favore Sp. z o.o.

E-prawnik specjalizuje się w dostarczaniu informacji prawnej. Oferuje pomoc w rozwiązywaniu problemów życia codziennego klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom. E-prawnik.pl to największy serwis w polskim Internecie świadczący usługę „Zapytaj prawnika”, której unikalną cechą jest gwarancja „Dziś pytanie – dziś odpowiedź”. Według ostatnich badań Megapanel PBI/Gemius notuje miesięcznie ponad 580 tys. realnych użytkowników.

Favore.pl to największy na rynku serwis, skupiający firmy i specjalistów ze wszystkich dziedzin, umożliwiając im prezentację i promowanie usług w internecie. To miejsce prowadzenia biznesu przez tysiące przedsiębiorców (100 tys. zarejestrowanych usługodawców), stwarzające szansę na efektywne dotarcie do milionów potencjalnych klientów.

Spółka Money.pl, której głównym udziałowcem jest wydawnictwo Handelsblatt, inwestuje na polskim rynku internetowym. Budowanie grupy kapitałowej rozpoczęto w 2006 roku, kiedy objęła pakiet większościowy w wydawcy serwisu E-prawnik.pl oraz stworzyła sieć reklamy kontekstowej BusinessClick. W ciągu ostatnich dwóch lat, do grupy dołączyły kolejne spółki i ich marki: Favore.pl, Interaktywnie.com, Blogvertising.pl, iBroker.pl, Zixo.pl. Spółka Money.pl uruchomiła również własne serwisy MyStock.pl, bBlog.pl oraz iWoman.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu