ASTER: najniższy abonament za Mobilny Internet na rynku

ASTER, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadza niższy abonament na Mobilny Internet i zwiększa pakiet danych. W ramach oferty promocyjnej „Mobilny Internet w ASTER”, Klienci mogą wykupić abonament już za 9 zł miesięcznie lub ofertę z modemem za 1 złotówkę. ASTER wprowadził także podwojony pakiet danych dla użytkowników pakietu Data L.

Otrzymają oni przez 5 miesięcy możliwość przesłania 2 GB w cenie 1 GB.

Klienci ASTER, którzy posiadają modem komórkowy i skorzystają z pakietu Data M umożliwiającego przesłanie do 250 MB danych w jednym cyklu rozliczeniowym, zapłacą za abonament tylko 9 zł miesięcznie. To w tej chwili najtańszy abonament na rynku. Pakiet Data L z limitem 1024 MB, kosztuje 29 zł.

ASTER obniżył także ceny Mobilnego Internetu dla tych użytkowników, którzy nie posiadają własnego modemu. Mogą oni kupić modem za 1 złotówkę i skorzystać z pakietu Data M w abonamencie za 29 zł lub z pakietu Data L za 49 zł miesięcznie.

Każdy, kto zdecyduje się na pakiet Data L, przez 5 miesięcy będzie mógł otrzymać podwojony pakiet danych (2 GB w cenie 1 GB).

„ASTER oferuje obecnie najtańszy na rynku abonament na Mobilny Internet. Zaletą usługi jest jednak nie tylko cena, ale także jej funkcjonalność. Nie ograniczamy prędkości łącza po przekroczeniu limitu pobieranych danych. Dodatkowo, dzięki temu, że karta SIM jest powiązana z usługą głosową, Klient może wykonywać połączenia głosowe oraz wysyłać SMS-y i MMS-y w atrakcyjnych stawkach cennikowych. Oferta Mobilnego Internetu w ASTER stanowi bardzo dobre dopełnienie usługi stacjonarnego dostępu do internetu. Klient korzysta w domu z internetu stacjonarnego o bardzo dobrych parametrach łącząc to ze swobodą jaką daje Mobilny Internet poza domem.”- powiedziała Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes Zarządu ASTER.

Promocja Mobilnego Internetu to kolejna obniżka cen w ASTER. Wcześniej operator poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty nowego planu taryfowego dla telefonii komórkowej – Pakietu XS, w którym koszt minuty połączenia wynosi tylko 17 groszy.

Nowa oferta ASTER obowiązuje od 11 maja 2009 r. do odwołania. Mogą z niej skorzystać nie tylko Abonenci ASTER, ale także nowi Klienci nie korzystający do tej pory z usług operatora.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu