„Podróże” współpracują z Centrum Podróży S.A.

Do końca maja trwa akcja promocyjna pod hasłem „Dni magazynu „Podróże” w Centrum Podróży”. Każdy, kto dokona rezerwacji wycieczki w którymkolwiek z biur Centrum Podróży, otrzyma w prezencie roczną prenumeratę miesięcznika „Podróże”.

Informacje o akcji „Dni magazynu „Podróże” w Centrum Podróży” znajdują się w czasopismach MURATORA S.A. – „Podróżach”, „Żaglach” i „Dobrym Wnętrzu” oraz w biurach Centrum Podróży S.A. w całej Polsce (witryny sklepowe, materiały POS, komunikacja w Internecie, e-mailing, akcje ulotkowe).

Autorem promocji jest Dział Marketingu – Sport, Hobby, Wypoczynek MURATORA S.A.

Centrum Podróży powstało 2002 roku z myślą o wymagających klientach, dla których oprócz samej podróży liczy się jakoś obsługi: dobry kontakt z konsultantem, możliwość wyboru z kilku specjalnie przygotowanych ofert oraz obsługa posprzedażna. Biura Centrum Podróży znajdują się w: Warszawie (Galeria Mokotów, Złote Tarasy), Poznaniu (Galeria Malta), Wrocławiu (Arkady Wrocławskie, Park Handlowy Bielany), Gorzowie Wielkopolskim (Galeria Askana) i Zielonej Górze (Focus Park).

  • Magazyn „Podróże” to źródło inspiracji i praktyczny przewodnik dla aktywnych.
  • Elegancki magazyn, który zachęca do odbywania ciekawych podróży i aktywnego spędzania czasu,
  • Opisuje zarówno egzotyczne wyprawy i modne kierunki, jak i mało znane zakątki Polski,
  • Zawiera aktualne, rzetelne informacje dla poszukujących inspiracji – dokąd wyjechać i jak dobrze zaplanować podróż,
  • Przybliża kalendarz wydarzeń podróżniczych, sportowych i kulturalnych oraz najciekawsze ofert biur podróży,
  • Prezentuje modne gadżety, ciekawostki ze świata mody, nowości sportowe, motoryzacyjne,
  • Pismo skierowane do wszystkich zainteresowanych tematyką podróżniczą, poszukujących inspiracji i praktycznych porad w momencie planowania wymarzonych wakacji. Adresowane do osób aktywnych i wymagających, otwartych na świat, których stać na komfort podróżowania.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu