Tydzień z Baby First TV w Okienku UPC

Abonenci wszystkich pakietów analogowych usługi telewizyjnej UPC mogą od dziś oglądać w ogólnodostępnym Okienku UPC dziecięcy kanał Baby First TV. Jest on adresowany do najmłodszych widzów i wchodzi w skład pakietu Max Telewizji Cyfrowej UPC. Przez najbliższy tydzień będą mogli zapoznać się z nim klienci UPC mieszkający w zasięgu usługi telewizji cyfrowej.

Baby First TV to rozrywka i nauka dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Twórcy programu korzystają z porad ekspertów psychologii rozwojowej w doborze bezpiecznych i odpowiednich treści dla najmłodszych dzieci. Na kanale Baby First TV prezentowane są krótkie, 2-3 minutowe programiki zgrupowane w półgodzinne bloki tematyczne, m.in. Odkrycia i przygody, Dobranoc dla najmłodszych, Podróż w krainę snów, Pobudka, Klub śniadaniowy, Kącik inspiracji, Lekcja dla najmłodszych, Czas rozrywki dla całej rodziny.

Ze względu na wiek najmłodszych widzów na kanale Baby First TV nie są emitowane żadne reklamy. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej i nadaje 24 godziny na dobę. Od dziś, dzięki Okienku UPC z ofertą kanału Baby First TV mogą zapoznać się klienci usługi telewizyjnej UPC korzystający ze wszystkich pakietów analogowych w aglomeracji warszawskiej i katowickiej, Krakowie, Wrocławiu, Opolu, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie i Kielcach.

W Okienku UPC emitowane są najbardziej atrakcyjne propozycje programowe dostępne w sieci UPC. Dzięki temu wszyscy klienci korzystający z oferty analogowej mogą zapoznawać się z propozycjami programowymi dostępnymi w usłudze Telewizji Cyfrowej UPC. Okienko UPC cieszy się dużą popularnością wśród abonentów telewizji analogowej. Do tej pory mogli oni za jego pośrednictwem zapoznać się m. in. z takimi kanałami jak: Cartoon Network, Boomerang, Da Vinci Learning, Nickelodeon, Universal Channel, BBC Knowledge, AXN SciFi czy FOXlife.

Baby First TV – podobnie jak pozostali nadawcy kanałów dziecięcych dostępnych w ofercie UPC – jest jednym ze sponsorów akcji lojalnościowej „3×3 Kids” skierowanej do wszystkich klientów, którzy nieprzerwanie od trzech lat korzystają z trzech usług UPC. Więcej o akcji można dowiedzieć się odwiedzając stronę konkursową http://www.upc.pl/telewizja/konkursy/. Można tam zapoznać się z informacjami o konkursach dla abonentów i nagrodach ufundowanych przez Baby First TV oraz nadawców innych kanałów dziecięco-młodzieżowych dostępnych w Telewizji Cyfrowej UPC.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu