TheGreenBow nowym partnerem D-Linka

D-Link poinformował o przystąpieniu firmy TheGreenBow do programu partnerskiego — D-Link Global Alliance Program (GAP). Nowy partner technologiczny specjalizuje się w oprogramowaniu klienckim VPN – Wirtualnych Sieci Prywatnych.

Dzięki tej współpracy D-Link wzbogaci ofertę rozwiązań sieciowych dla małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo budowanych w oparciu o swój sprzęt sieci.

Już na samym wstępie współpraca obu firm zaowocowała certyfikacją wszystkich produktów VPN z oferty D-Linka, w tym routerów VPN, urządzeń z serii DIR i DI oraz zapór sieciowych z serii D-Link NetDefend. Certyfikacja ta oznacza, że sprzęt D-Linka jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem TheGreenBow. Kliencki software VPN firmy TheGreenBow zapewnia pełną obsługę protokołów IPSec i IKE oraz silne uwierzytelnianie sieciowe, między innymi z tokenem dwuelementowym/OTP, kartami procesorowymi oraz certyfikatami cyfrowymi. Rozwiązania TheGreenBow posiadają też solidne mechanizmy szyfrowania oparte na standardach DES, 3DES, AES i RSA, obsługują różnego typu połączenia (ethernetowe, sieci komórkowej, Wi-Fi) działające zarówno oddzielnie, jak i w przypadku wielu tuneli równocześnie. Rozwiązania TheGreenBow łatwo integrują się z infrastrukturą przedsiębiorstw (LDAP lub serwery RADIUS).

„Dostrzegliśmy duże zapotrzebowanie w małych i średnich firmach na łatwe do wdrożenia i nieskomplikowane w obsłudze oprogramowanie, które będzie jednocześnie spełniało wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Urządzenia sieciowe D-Linka w połączeniu z oprogramowaniem firmy TheGreenBow tworzą solidne i bezpieczne, a jednocześnie proste rozwiązania, które zapewnią pracownikom bezpieczną obsługę różnorodnych aplikacji sieciowych, m.in. poczty elektronicznej czy systemu CRM” — powiedział Michał Derdzikowski, szef polskiego biura D-Linka.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu