Szkolenie SEO: eksperci odsłaniają tajniki pozycjonowania

Firma doradcza MaxROY.com rusza z pierwszym na taką skalę w Polsce szkoleniem z  pozycjonowania stron połączonym z panelem dyskusyjnym. W czasie jednego spotkania eksperci odsłonią tajniki SEO i odpowie na każe pytanie uczestników. Organizator planuje tylko jedną edycję warsztatów – 25 Czerwca 2009 w Warszawie.

Na intensywne szkolenie SEO składać się będzie 8 godzin wykładów prowadzonych przez 3 doświadczonych specjalistów. Będzie to także niezwykle rzadka okazja do zweryfikowania swojej wiedzy z najlepszymi ekspertami w dziedzinie SEO w Polsce.

W sumie podczas jednego dnia szkoleniowego będzie możliwość poznania tajników SEO od kilku niezależnych ekspertów. To główne powody, dla których warto uczestniczyć w tym nowatorskim przedsięwzięciu. Ale to nie wszystko.

Organizatorzy zapewniają, że po raz pierwszy w Polsce będzie mowa o pozycjonowaniu bez przemilczeń i tematów tabu. – Chcemy otwarcie podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Odpowiemy także na każde pytanie uczestników szkolenia – zapewnia Cezary Lech, wiceprezes MaxROY.com.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych: do firm, instytucji, studentów, agencji SEM, programistów, pozycjonerów oraz osób zainteresowanych tematyką SEO. Przede wszystkim jednak MaxROY.com zaprasza na szkolenie firmy i przedsiębiorców, którzy pozycjonują własne serwisy lub zlecają pozycjonowanie firmom zewnętrznym.

– Wiedza, którą otrzymają uczestnicy szkolenia pozwoli przedsiębiorcom zweryfikować własne umiejętności oraz obiektywnie ocenić, czy zatrudniona przez nich firma działa efektywnie, wiarygodnie oraz etycznie – mówi Tomasz Frontczak, szef MaxROY.com, autor bestsellera „Marketing internetowy w wyszukiwarkach”.

Szkolenie zorganizowane zostanie w Warszawie w wieżowcu klasy A – Rondo One, przy rondzie ONZ, ok. 300 m od Dworca Centralnego. Po szkoleniu uczestnicy wezmą udział w specjalnym Panel dyskusyjny, do udziału w którym zaproszono wysokiej klasy specjalistów od SEO.

Więcej na temat szkolenia SEO można znaleźć na stronie http://www.sprawnymarketing.pl/szkolenia/seo-pozycjonowanie/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu