Nowe osoby w Headz Marketing Partner

Sukces firmy to przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują. Headz Marketing Partner bardzo starannie dobiera swój personel, tak aby mieć pewność, że klienci są obsłużeni na najwyższym poziomie. Do grona pracowników firmy dołączyły dwie nowe osoby.

W zespole Headz Marketing Partner od niedawna są Agnieszka Dworak i Alicja Mazurek. Obie posiadają bogate doświadczenie zawodowe w branży reklamowej.

Agnieszka Dworak zajmuje stanowisko Sales Manager, odpowiedzialna jest za obsługę sprzedażową Domów Mediowych oraz Klientów Bezpośrednich. Z branżą reklamową nieprzerwanie związana jest od 2005 roku. Jak sama uważa największe sukcesy są dopiero przed nią. Jej pasją są gry planszowe.

Alicja Mazurek – absolwentka socjologii, w branży reklamowej pracuje już 4 lata. Swoje pierwsze kroki stawiała w wydawnictwie jednak zdecydowanie bardziej ceni sobie pracę w outdoorze. W Headz Marketing Partner zajmuje się sprzedażą. Piastowane przez nią stanowisko to Key Account Manager. W wolnych chwilach czyta książki.

Firma Headz Marketing Partner specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kampanii outdoorowych. Na rynku reklamy jest postrzegana jako specjalista od dostarczania gotowych rozwiązań z dziedziny outdooru oraz tworzenia unikalnych sieci reklamowych. Oferuje swoim klientom m.in. sieci całoroczne podzielone na Sieć Exclusive i Sieć Top Cities oraz sieci sezonowe takie jak Sieć Lato, Sieć Zima i Sieci Dedykowane. Zrealizowała kampanie dla wielu klientów m.in. z branży motoryzacyjnej, paliwowej, finansowej. Więcej informacji na temat zakresu działalności firmy będzie można znaleźć na stronie www.headz.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu