IMR advertising by PR wykaże, że diagnoza nie jest wyrokiem

Wirus HPV może prowadzić do rozwoju raka szyjki macicy i innych nowotworów narządów moczowo-płciowych. Ich zwalczanie wspomaga Indonal Woman. Właściwości amerykańskiego suplementu diety IMR advertising by PR omówi podczas konferencji naukowej 13.05.09 w wiekowych murach na Starym Mieście, w których to mieści się restauracja Magdy Gessler „Polka”.

W tym dniu do Warszawy zjadą: Alexey Murin – prezes firmy Synergia z Bratysławy, która importuje Indonal Woman ze Stanów Zjednoczonych do Unii Europejskiej, dr Wadim Iwanow – lekarz, dzięki któremu Indonal Woman trafił do Polski oraz dr Anita Rozvadovska – lekarz ginekolog z Republiki Czeskiej od lat specjalizująca się w leczeniu pacjentek zarażonych m.in. wirusem HPV.

Amerykańskie badania wykazały, że Indonal Woman, którego głównym składnikiem jest indol-3-karbinol, uzyskany na bazie dobrze znanych warzyw z rodziny krzyżowych: brokułów, kalafiora, kapusty głowiastej i kalarepy, znacząco wspiera proces leczenia pierwszego i drugiego stopnia raka gruczołu mlecznego, nadżerki, cysty jajników, kłykciny kończyste oraz często nawracające infekcje dróg oddechowych skojarzonych z wirusem HPV.

Należy jednak pamiętać, iż Indonal Woman jest suplementem diety i jako taki nie może zastąpić leczenia klinicznego, a jedynie je uzupełnić.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu