Firma Oticon przeprowadzi bezpłatne badania słuchu dzieci z Domu Dziecka w Gostyniniu

Tagi:

Już dzisiaj, 11 maja specjalista Oticon odwiedzi Dom Dziecka w Gostyniniu i przebada słuch dzieci. W ramach akcji społecznej Oticonu bezpłatnie przebadane zostaną dzieci z placówek położonych na terenie całej Polski. Dom Dziecka w Gostyniniu jest już szóstym domem biorącym udział w akcji, mieszka w nim 80 dzieci.

Firma Oticon dostrzega zarówno wartość najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, jak i konieczność odpowiedzi na potrzeby ludzkie. W ramach misji „na pierwszym miejscu stawiamy ludzi”, firma bezpłatnie przebada wychowanków domów dziecka na terenie Polski. Pomysł na zorganizowanie bezpłatnych badań zrodził się z potrzeb placówek oraz troski o najmłodszych.

Po odwiedzinach w Domu Dziecka m.in. w Kowalewie, Wąsach-Falbogach oraz Kisielanach, specjalista odwiedzi następną placówkę w Gostyniniu (woj. mazowieckie), w której przebywa 80 dzieci. Już 11 maja specjalista Oticon wraz z niezbędnym sprzętem odwiedzi placówkę i bezpłatnie przebada słuch dzieci. Udzieli im również cennych wskazówek dotyczących dbania o słuch. Dla młodego pokolenia świadomość zagrożeń wynikających z nadmiernego hałasu jest istotna z uwagi na ich rozwój oraz częste przebywanie w głośnym środowisku.

Więcej informacji o działaniach społecznych firmy Oticon oraz o relacjach z odwiedzin w domach dziecka znaleźć można na portalu społecznościowo-edukacyjnym www.słuchowisko.net.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu