Bentley na Nowym Powiślu

Spółka Menolly Poland podpisała umowę najmu z Bentley (KPI Retail) na 421 metrów kwadratowych powierzchni handlowej i biurowej, która powstaje w ramach pierwszego etapu inwestycji Nowe Powiśle. Na skutek współpracy pomiędzy Menolly Poland i KPI Retail na Powiślu znajdzie się pierwszy niezależny salon marki Bentley w Polsce.

Chcielibyśmy pogratulować KPI Retail ich decyzji dotyczącej wyboru lokalizacji nowego salonu Bentley. Nowe Powiśle to inwestycja unikalna na skalę całego regionu, którą cechuje bardzo dobra lokalizacja i najwyższa jakość wykonania – mówi Piotr Olbryś, Dyrektor Generalny Menolly Poland. Realizowany przez Menolly projekt usytuowany jest w bezpośredniej bliskości Wisły, tuż obok Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i budowanego właśnie Centrum Nauki Kopernik.

Według Dariusza Wysockiego, Dyrektora Generalnego Bentley na Polskę – Pomimo zmiennych warunków rynkowych jesteśmy przekonani, że przedsięwzięcie przyniesie sukces. Poziom zamożności w Polsce jednak wzrasta a wraz z nim liczba osób, którym zależy na najwyższej jakości i to właśnie do nich chcemy dotrzeć z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że ulokowanie salonu w inwestycji Nowe Powiśle pomoże nam w realizacji tego celu.

Cieszymy się z wypracowania optymalnego rozwiązania dla przestrzeni salonu – mówi Michał Orłowski, Dyrektor ds. Rozwoju Menolly Poland. Marka Bentley dobrze wkomponuje się w nasz tenant-mix i ukazuje jakość produktów i usług które będą oferowane w ramach pozostałej części powierzchni handlowej i biurowej na parterze – dodaje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu