Awanse w agencji PLEON

Dwie osoby awansowały w agencji PLEON: Adriana Szczeniowska na stanowisko Account Manager, a Agnieszka Prusińska na Junior Account Executive.

Adriana Szczeniowska związana jest z PLEON od początku swojej kariery zawodowej, od maja 2006 roku. Pracowała już dla takich klientów jak: METRO Group, Komisja Europejska, Agros Nova, Prymat oraz miast: Wrocław i Bydgoszcz. We wrześniu 2008 uczestniczyła w międzynarodowej wymianie młodych profesjonalistów w Brukseli. Specjalizuje się w zarządzaniu międzynarodowymi projektami dla sieciowych klientów PLEON m.in: Komisji Europejskiej ds. Zdrowia i Ochrony Konsumentów, Imation Corp. i Charles Vögele.

Agnieszka Prusińska zaczęła pracę w PELON na stanowisku Assistant of Managing Director w czerwcu 2008 roku. Od maja 2009 roku, jako Junior Account Executive uczestniczy w projektach dla marek konsumenckich oraz dotyczących PR – u miast i regionów. Jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Wyższej Szkoły Pedagogiczną przy ZNP

PLEON to największa europejska firma doradcza w zakresie komunikowania przedsiębiorstw, organizacji społecznych oraz instytucji publicznych na całym świecie. Agencja posiada 42 biura działające pod marką PLEON na 26 rynkach (Europa, Bliski Wschód, Afryka), które zatrudniają ponad 1450 osób. Holmes Report w 2008 roku ogłosił firmę PLEON „Europejską firmą konsultingową roku”.

www.pleon.pl, www.pleon.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu