Więcej muzyki i zabawy z Twoim pierwszym telefonem Walkman

Weź telefon Sony Ericsson W205 Walkman i poczuj rytm na ulicy. Telefon W205 typu Walkman sprawi, że każdy jego użytkownik będzie mógł cieszyć się doświadczeniami muzycznymi, a zwłaszcza doceni go ten, który chce mieć wszystkie klasyczne funkcje telefonu Sony Ericsson, a jednocześnie cieszyć się muzyką, gdy jest w ruchu!

Załaduj swoją najlepszą muzykę do telefonu i ustaw ulubione stacje radiowe, a potem ciesz się muzyką dzięki odtwarzaczowi Walkman, radiu FM oraz funkcji rozpoznawania muzyki TrackID. W205 to telefon komórkowy typu slider posiadający pełen pakiet opcji rozrywkowych oraz możliwość tworzenia list ulubionych utworów. Dzięki temu możesz słuchać odpowiedniej muzyki, niezależnie od okazji, a także możesz dzielić się utworami z przyjaciółmi, gdy włączysz głośnik – jeśli Tobie podoba się twoja muzyka, to im zapewne też.

Potrzebujesz zmiany? Włącz radio FM, aby posłuchać najnowszych wiadomości, muzyki, sprawozdań sportowych i programów typu „talk show”. Usłyszałeś utwór, który Ci się podoba? Wybierz funkcję TrackID, aby dowiedzieć się jak nazywa się piosenka i jej wykonawca. Będziesz mógł także nagrać fragment piosenki prosto z radia i wykorzystać go jako nowy dzwonek.

„Telefon W205 jest idealny dla tych, którzy uwielbiają słuchać muzyki będąc w drodze, ale nigdy jeszcze nie mieli telefonu Walkman”, powiedział Timo Maassmann, Marketing Business Manager w Sony Ericsson. „Model W205 to stylowy telefon typu slider, który pozwoli Ci cieszyć się muzyką, gdziekolwiek się znajdziesz – czy to w autobusie, czy to na uczelni, czy to odpoczywając w cieniu w parku. Dodatkowo aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 Mpix pozwoli ci także dzielić się zdjęciami. Będziesz mógł uwiecznić niezapomniane chwile na zdjęciach oraz filmach wideo i wysyłać te materiały do przyjaciół, poprzez MMS albo Bluetooth. Nowym dodatkiem jest funkcja książki telefonicznej dla wielu użytkowników – będziesz mógł dzielić się telefonem z rodziną, ale swoje prywatne kontakty przechowywać osobno.”

Telefon W205 Walkman

Wypełnij telefon muzyką – niech rozbrzmiewa Twoim ulubionym rytmem i zachęca bogactwem funkcji:

  1. Ciesz się swoją muzyką, a jednocześnie doświadczeniem użytkownika telefonu typu Walkman,
  2. Radio FM – bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i opiniami,
  3. TrackID – znajdź nazwę utworu i wykonawcę,
  4. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 Mpix – utrwal ulubione chwile na zdjęciach bądź filmie,
  5. Bluetooth – podziel się ulubionymi piosenkami, zdjęciami i filmami wideo lub podłącz się do bezprzewodowego zestawu słuchawkowego,
  6. Książka telefoniczna dla wielu użytkowników zapewni ład w Twoich kontaktach, nawet jeżeli ktoś potrzebuje pożyczać od Ciebie telefon.

A jeżeli będziesz chciał posłuchać muzyki nieco głośniej, wówczas doskonałym rozwiązaniem będzie dla Ciebie głośnik nakładany na komórkę: Sony Ericsson MS410 Snap-on Speaker Stand. Niech nie zmyli Cię rozmiar tego urządzenia – głośnik posiada niebywałą jakość stereo i jest doskonałym towarzyszem telefonu W205. Idziesz na imprezę? Na pewno znajdziesz się w centrum uwagi, gdy zabierzesz ze sobą głośnik MS410 i odtworzysz swoje ulubione teledyski z zaskakująco dobrą jakością dźwięku.

Głośnik nakładany na komórkę: MS410 Snap-on Speaker Stand:

  1. Oferuje kompaktową wygodę,
  2. Posiada zintegrowaną antenę radia FM,
  3. Obsługuje zarówno muzykę, jak i pliki wideo,
  4. Posiada unikalny mechanizm do wsunięcia telefonu, który pasuje do wszystkich telefonów typu Walkman.

Telefon W205 Walkman posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/900/1800 natomiast model W205a odznacza się parametrami: GSM/GPRS 850/1900. Telefon W205 Walkman będzie dostępny na wybranych rynkach od trzeciego kwartału, w kolorze Ambient Black. Głośnik nakładany na telefon – MS410 Snap-on Speaker Stand będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału 2009.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu