Więcej muzyki i zabawy z Twoim pierwszym telefonem Walkman™

przez | 08/05/2009

Weź telefon Sony Ericsson W205 Walkman™ i poczuj rytm na ulicy. Telefon W205 typu Walkman™ sprawi, że każdy jego użytkownik będzie mógł cieszyć się doświadczeniami muzycznymi, a zwłaszcza doceni go ten, który chce mieć wszystkie klasyczne funkcje telefonu Sony Ericsson, a jednocześnie cieszyć się muzyką, gdy jest w ruchu!

Załaduj swoją najlepszą muzykę do telefonu i ustaw ulubione stacje radiowe, a potem ciesz się muzyką dzięki odtwarzaczowi Walkman™, radiu FM oraz funkcji rozpoznawania muzyki TrackID™. W205 to telefon komórkowy typu slider posiadający pełen pakiet opcji rozrywkowych oraz możliwość tworzenia list ulubionych utworów. Dzięki temu możesz słuchać odpowiedniej muzyki, niezależnie od okazji, a także możesz dzielić się utworami z przyjaciółmi, gdy włączysz głośnik – jeśli Tobie podoba się twoja muzyka, to im zapewne też.

Potrzebujesz zmiany? Włącz radio FM, aby posłuchać najnowszych wiadomości, muzyki, sprawozdań sportowych i programów typu „talk show”. Usłyszałeś utwór, który Ci się podoba? Wybierz funkcję TrackID™, aby dowiedzieć się jak nazywa się piosenka i jej wykonawca. Będziesz mógł także nagrać fragment piosenki prosto z radia i wykorzystać go jako nowy dzwonek.

„Telefon W205 jest idealny dla tych, którzy uwielbiają słuchać muzyki będąc w drodze, ale nigdy jeszcze nie mieli telefonu Walkman™”, powiedział Timo Maassmann, Marketing Business Manager w Sony Ericsson. „Model W205 to stylowy telefon typu slider, który pozwoli Ci cieszyć się muzyką, gdziekolwiek się znajdziesz – czy to w autobusie, czy to na uczelni, czy to odpoczywając w cieniu w parku. Dodatkowo aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 Mpix pozwoli ci także dzielić się zdjęciami. Będziesz mógł uwiecznić niezapomniane chwile na zdjęciach oraz filmach wideo i wysyłać te materiały do przyjaciół, poprzez MMS albo Bluetooth™. Nowym dodatkiem jest funkcja książki telefonicznej dla wielu użytkowników – będziesz mógł dzielić się telefonem z rodziną, ale swoje prywatne kontakty przechowywać osobno.”

Telefon W205 Walkman™

Wypełnij telefon muzyką – niech rozbrzmiewa Twoim ulubionym rytmem i zachęca bogactwem funkcji:

  1. Ciesz się swoją muzyką, a jednocześnie doświadczeniem użytkownika telefonu typu Walkman™,
  2. Radio FM – bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i opiniami,
  3. TrackID™ – znajdź nazwę utworu i wykonawcę,
  4. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 Mpix – utrwal ulubione chwile na zdjęciach bądź filmie,
  5. Bluetooth™ – podziel się ulubionymi piosenkami, zdjęciami i filmami wideo lub podłącz się do bezprzewodowego zestawu słuchawkowego,
  6. Książka telefoniczna dla wielu użytkowników zapewni ład w Twoich kontaktach, nawet jeżeli ktoś potrzebuje pożyczać od Ciebie telefon.

A jeżeli będziesz chciał posłuchać muzyki nieco głośniej, wówczas doskonałym rozwiązaniem będzie dla Ciebie głośnik nakładany na komórkę: Sony Ericsson MS410 Snap-on Speaker Stand. Niech nie zmyli Cię rozmiar tego urządzenia – głośnik posiada niebywałą jakość stereo i jest doskonałym towarzyszem telefonu W205. Idziesz na imprezę? Na pewno znajdziesz się w centrum uwagi, gdy zabierzesz ze sobą głośnik MS410 i odtworzysz swoje ulubione teledyski z zaskakująco dobrą jakością dźwięku.

Głośnik nakładany na komórkę: MS410 Snap-on Speaker Stand:

  1. Oferuje kompaktową wygodę,
  2. Posiada zintegrowaną antenę radia FM,
  3. Obsługuje zarówno muzykę, jak i pliki wideo,
  4. Posiada unikalny mechanizm do wsunięcia telefonu, który pasuje do wszystkich telefonów typu Walkman™.

Telefon W205 Walkman™ posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/900/1800 natomiast model W205a odznacza się parametrami: GSM/GPRS 850/1900. Telefon W205 Walkman™ będzie dostępny na wybranych rynkach od trzeciego kwartału, w kolorze Ambient Black. Głośnik nakładany na telefon – MS410 Snap-on Speaker Stand będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału 2009.