Wiceprezes Trakcji Polskiej ,,Dyrektorem Finansowym Roku”

Podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Hyatt już po raz czwarty przyznano nagrody w prestiżowym konkursie ,,Dyrektor Finansowy Roku”, zorganizowanym przez Euler Hermes, przy współpracy z Polskim Instytutem Dyrektorów i ACCA.

Ogólnopolski konkurs ,,Dyrektor Finansowy Roku” ma na celu wybór i nagrodzenie dyrektorów finansowych osiągających najlepsze wyniki, wyróżniających się profesjonalizmem i etyką zawodową. Zwycięzcę wyróżniła kapituła złożona z przedstawicieli instytucji finansowych, ekspertów, naukowców i osób zaufania publicznego.

,,Dyrektorem Finansowym Roku 2008” został Tadeusz Kozaczyński, wiceprezes i dyrektor finansowy spółki Trakcja Polska.

Jestem zaszczycony otrzymaniem tytułu ,,Dyrektora Finansowego Roku”. Ma on dla mnie tym większą wagę, iż został przyznany za osiągnięcia w roku 2008, który uznawany jest za najtrudniejszy dla światowej gospodarki od czasów Wielkiego Kryzysu. Był to prawdziwy czas próby dla managerów, w szczególności dla dyrektorów finansowych – powiedział Tadeusz Kozaczyński, wiceprezes Trakcji Polskiej.

Głównym przedmiotem działalności Trakcji Polskiej jest organizacja i wykonywanie robót budowlano-montażowych w zakresie elektryfikacji linii kolejowych i tramwajowych. Kluczowym klientem Grupy Trakcja Polska jest PKP Polskie Linie Kolejowe – spółka Grupy PKP, odpowiedzialna za zarządzanie państwową siecią kolejową.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu