Słuchaj muzyki w terenie – poznaj pierwszy outdoorowy głośnik Bluetooth marki Sony Ericsson MS500

Teraz będziesz mógł słuchać ulubionych dźwięków, gdy jesteś w ruchu – z modnego bezprzewodowego głośniczka Outdoor Wireless Speaker MS500. Ten kolorowy i pełen mocy głośnik Sony Ericsson, wyposażony w Bluetooth, wyczaruje dla Ciebie festiwalowe doznania, gdziekolwiek się znajdziesz lub zechcesz wybrać!

Najwyższej jakości dźwięk oraz modne wzornictwo głośniczka MS500 zachwycą twoich przyjaciół, gdy będziesz spacerować po plaży albo cieszyć się miejskim życiem.

Dostępny w modnych kolorach: pomarańczowym i czarnym lub w szykownym zestawieniu bieli i różu, głośniczek MS500 jest doskonałym akcesorium dla każdego zapamiętałego fana muzyki lub miłośniczki tańca – dostatecznie mały, aby zmieścić się w dłoni i tak lekki, że można go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

Głośniczek MS500 opracowany jest do używania poza domem. Posiada trwałą, odporną na zachlapania wodą obudowę i poręczny pasek, który doskonale nadaje się do zamocowania na torebce lub do nadgarstka. Te właściwości czynią głośniczek idealnym akcesorium do codziennego korzystania poza domem.

Aby zmieniać utwory lub zwiększać głośność zdalnie sterujemy telefonem jak pilotem do głośnika dzięki technologii Bluetooth. Tym samym możemy cieszyć się pełnym relaksem przy muzyce, gdyż nie ma potrzeby wstawania z miejsca. Po prostu połącz się głośniczkiem z jakimkolwiek telefonem komórkowym z odległości do 10 metrów i już po kilku sekundach usłyszysz ulubione piosenki – głośno, z wyraźnymi wysokimi tonami i bogatymi basami.

Dodatkowo, nie będziesz musiał zmagać się z plątaniną kabli lub koniecznością użycia zasilacza, ponieważ głośnik zasilany jest dwiema bateriami AA, co pozwoli ci słuchać muzyki aż do pięciu godzin!

Głośnik Outdoor Wireless Speaker MS500 jest kompatybilny z większością telefonów wyposażonych w Bluetooth pochodzących z firmy Sony Ericsson lub z innych.

Projektant głośniczka MS500 Wireless Outdoor Speaker, Leonardo Salzedo powiedział: „Gdybym miał opisać głośnik MS500 w trzech słowach, użyłbym następujących: zabawa, kompaktowy i wolność. Słowo „wolność” ma wiele znaczeń, a tu odnosi się do lekkości głośniczka, jego niewielkiego rozmiaru i wodoodpornej obudowy, dzięki tym cechom możesz zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie. Brak kabli zapewni swobodę ruchów, a poręczny pasek pozwoli Ci zawiesić głośniczek przy nadgarstku lub przypiąć go do ubrania, tak więc będziesz mógł stylowo urozmaicić swoje życie muzyką.”

Więcej informacji pod adresem:
http://www.sonyericsson.com/cws/products/accessories/overview/ms500?lc=en&cc=gb

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu