Śledź szanse Polski w konkursie Eurowizji za pomocą Google

Co roku fani z całej Europy niecierpliwie czekają na finał Europejskiego Konkursu Piosenki, który w tym roku odbędzie się 16 maja  w Moskwie. Właśnie, dlatego Google informuje dziś o gadżecie, dzięki któremu użytkownicy internetu mogą sprawdzać, jakie szanse na zwycięstwo w tegorocznym konkursie ma ich lokalny kandydat.

Pod adresem www.google.pl/eurovision utworzyliśmy witrynę, która pozwala śledzić popularność uczestników z poszczególnych krajów mierzoną liczbą wyszukiwań online. Witryna zawiera wykres częstotliwości wyszukiwania na osi czasu oraz ranking z nazwiskami uczestników, od najczęściej do najrzadziej wyszukiwanego. Dane, oparte na wyszukiwaniach internetowych, są aktualizowane każdego dnia, dzięki czemu można śledzić postępy swojego kandydata w drodze do finału i spróbować przewidzieć, który kraj zajmie pierwsze miejsce. Gadżet można łatwo wprowadzić na własnym blogu lub witrynie WWW.

Pod adresem www.google.pl/eurovision znajdziesz też najnowsze informacje o konkursie oraz wideoklipy uczestników zamieszczone na YouTube, które pomogą Ci podjąć decyzję, na kogo powinieneś zagłosować.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu