Budimex Danwood na Internetowych Targach Nieruchomości

Na pierwszych Internetowych Targach Nieruchomości, organizowanych przez portal GazetaDom.pl, swoją ofertę zaprezentuje największy w Polsce producent domów prefabrykowanych – firma Budimex Danwood.

W dniach 11-17 maja 2009 roku na stoisku dewelopera (http://targinieruchomosci.gazeta.pl/targi/stand.cfm?id_stand=499) każdy internauta będzie mógł bezpłatnie zapoznać się z proponowanymi przez firmę trzema seriami projektowymi gotowych domów jednorodzinnych. Seria City stanowi idealne rozwiązanie dla osób szukających atrakcyjnych, niedrogich domów o wysokiej jakości. Linia Living w unikalny sposób łączy nowoczesną i minimalistyczną architekturę z praktyczną funkcjonalnością. Natomiast seria Vision to wille dla klientów oczekujących komfortu, przestrzeni i luksusu.

Wśród ponad 150 projektów proponowanych przez Budimex Danwood nawet najbardziej wymagający inwestorzy będą mieli szansę na znalezienie domu dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb i kieszeni.

Na stronie targów będzie można przekonać się o najistotniejszych zaletach domów budowanych w technologii szkieletowej, a także uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat zakresu usług oferowanych przez Budimex Danwood. Bogate opisy tekstowe wsparte zostaną wizualizacjami projektów oraz zdjęciami i materiałami wideo ze zrealizowanych inwestycji.

13 maja w godzinach 15-16 kierownik Działu Sprzedaży z firmy Budimex Danwood zaprasza na czat, gdzie udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania oraz doradzi najlepsze rozwiązania dla przyszłych klientów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu