AutoMapa wyróżniona przez redakcję PC World

AutoMapa została doceniona przez redakcję czasopisma PC World za dużą dokładność, algorytmy wyznaczania tras oraz bogactwo punktów użyteczności publicznej i zwyciężyła w wielkim teście map nawigacyjnych przeprowadzonym na łamach numeru 5/2009 magazynu PC World.

AutoMapa prowadzi kierowców w Polsce i Europie od ponad sześciu lat niezmiennie wytyczając nowe kierunki rozwoju systemów nawigacyjnych. Wybór redakcji magazynu PC World w wielkim teście map nawigacyjnych, to potwierdzenie jej jakości, innowacyjności i dużego zaufania, jakim jest darzona przez ponad 300 tysięcy swoich klientów.

„- Wyróżnienie przyznane przez dziennikarzy magazynu PC World jest dla nas szczególnie cenne, bowiem zostało przyznane przez niezależnych dziennikarzy będących wybitnymi specjalistami rynku IT świetnie orientujących się w najnowszych trendach technologicznych. Jesteśmy dumni z faktu, że AutoMapa została doceniona i niezmiennie motywuje nas to do ciągłego rozwoju naszego produktu tak, aby zaspokajać rosnące potrzeby i oczekiwania naszych klientów.” – powiedział Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

AutoMapa zyskała szczególne uznanie redaktorów magazynu PC World dzięki najlepszym algorytmom wyznaczania tras oraz pobiła konkurencję na głowę, gdy chodzi o bazę adresów na terenie Polski. Dziennikarze PC World zwrócili również szczególną uwagę, na najważniejszą cechę AutoMapy – wyjątkową dokładność map. „- AutoMapa wygrała, ponieważ potrzebowaliśmy dokładności.” – czytamy na łamach magazynu PC World

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu