„Backup nowej generacji” tematem warsztatów w Altkom Akademii

Czy warto robić kopie zapasowe tego samego dokumentu nie raz, ale nawet kilkadziesiąt razy? Jak działa deduplifikacja i czy warto ją implementować? Jakie przesłanki stoją za archiwizacją poczty elektronicznej? Jak aktywnie docierać do dokumentów archiwalnych i jak oszczędnie gospodarować pamięciami masowymi? Na te i inne pytania odpowiedzą 14 maja eksperci z firm Symantec i Altkom Akademia podczas warsztatów poświęconych zagadnieniom bezpiecznego przechowywania i archiwizowania danych. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Podczas spotkania, prelegenci z firm Altkom Akademii i Symantec opowiedzą m.in. o backupie Pure Disk i przedstawią fakty oraz mity krążące na jego temat. Zastanowią się także nad pytaniem, czy archiwizacja poczty elektronicznej to wygoda czy konieczność biznesowa. Zaprezentowane zostaną również nowe rozwiązania funkcjonalne w NetBackup 6.5. oraz nowości dostarczane przez Maintenance Pack 3 i Maintenance Pack 4. Częścią warsztatów będzie również pokaz praktyczny rozwiązań Advanced Disk Option, zastosowania Life Cycle Police oraz możliwości backupu i odtwarzania systemu Microsoft SharePoint 2007.

Warsztaty odbędą się 12 maja o godz. 09:45 w siedzibie Altkom Akademii w Warszawie, w budynku WTT przy ul. Chłodnej 51.

Spotkanie jest bezpłatne dla firm i organizacji korzystających z rozwiązań IT.

Zgłoszenia należy przesyłać droga mailową na adres warsztaty@altkom.pl do dnia 12 maja 2009. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu