Nowy stylowy telefon T707 Sony Ericsson doda blasku Twojemu życiu

Dodaj odrobinę luksusu do swojej codzienności wybierając wspaniały, nowy telefon T707 Sony Ericsson. Ten innowacyjny telefon roztacza wokół siebie blask dobrego stylu i luksusu. Posiada unikalne, przyciągające wzrok efekty świetlne i funkcję kontroli gestem, co gwarantuje, że nigdy nie będziesz pozostawała w cieniu!

Sony Ericsson przedstawił swój najnowszy telefon – T707. Promuje go gwiazda tenisa i ikona stylu, Maria Szarapowa, która w sposób doskonały uosabia walory tego modelu: elegancję i doskonałą sylwetkę.

Model T707 jest prawdziwie interaktywny – rozświetla się, gdy otrzymujesz połączenie. Dodatkowo możesz personalizować ustawienia światła dla każdego z Twoich przyjaciół, abyś wiedziała kto chce z Tobą rozmawiać. Jeżeli jesteś zbyt zajęta, aby odebrać telefon, po prostu zakończ połączenie machnięciem ręki ponad wyświetlaczem – tym samym gestem możesz także przełączyć dźwięk budzika w stan drzemki – jak Twoją własną, magiczną różdżką!

„Model T707 to mój nowy, najlepszy gadżet”, powiedziała Maria Szarapowa. „Wiecznie jestem w drodze i potrzebuję telefonu, który byłby prosty w obsłudze i oczywiście też szykowny! Nigdy nie przegapię rozmowy przy tych przyciągających wzrok efektach świetlnych i indywidualnych ustawieniach pulsacji, a już po prostu uwielbiam to, że mogę machnięciem ręki wyciszyć dzwonek telefonu posługując się funkcją kontroli gestem. Mogę także używać mojego praktycznego i stylowego zestawu słuchawkowego Bluetooth HBH-PV715, aby odbierać rozmowy, sprawdzać pocztę i dokonywać wpisów na mojej stronie internetowej wprost z telefonu. Wspaniale jest mieć telefon, który wygląda pięknie, ale także pozwala mi być na bieżąco ze wszystkim, czego potrzebuję.”

Piksele do każdej pozy

Model T707 będzie w sprzedaży w trzech kolorowych obudowach typu „muszelka”, więc łatwo skomponujesz go z każdym zestawem ubrań i dopasujesz do swojego nastroju. Cokolwiek założysz na siebie, będziesz doskonale wyglądała na zdjęciach wykonanych aparatem fotograficznym o rozdzielczości 3.2 Mpix. Aparat sprawi, że będziesz wyróżniała się na zdjęciach, podobnie jak wyróżniasz się w życiu. Zdjęcia będzie można później wczytać do Twojego osobistego serwisu społecznościowego przy zastosowaniu przeglądarki sieciowej HTML, tak więc Ty i Twoi przyjaciele będziecie wiedzieć co się dzieje u kogo, gdziekolwiek się znajdziesz.

Dopasuj telefon do swojego gustu – tak jak ubrania

Mając telefon T707 nie pozostaniesz nigdy w tyle za modą, ponieważ ekran wyświetlacza, o przekątnej 2,2 cala, wprost czeka na to, aby dopasować go do Twojego indywidualnego gustu. Zmiana tematyki tapet sprawi, że nigdy nie zdarzy Ci się, abyś miała na sobie kolory, które źle współgrają ze sobą! Temat można także zmieniać w zależności od pory dnia, co jest doskonałym rozwiązaniem, jeżeli – podobnie jak Maria – potrzebujesz dopasować kolor do szerokiej gamy ubrań: od białych, tenisowych ciuszków do małej czarnej na wieczór.

Wypełniony dodatkami, ponieważ jedna opcja to za mało…

Bez telefonu T707 nie zechcesz wyjść z domu, ponieważ mieści on w sobie więcej ciekawych opcji, niż nawet pomieściłaby Twoja torebka. Radio FM z technologią bluetooth audio streaming zapewni Ci rozrywkę, gdy będziesz w ruchu. Będziesz mogła także wgrywać muzykę, gry i dzwonki, za jednym dotknięciem przycisku, dzięki funkcji PlayNow, aby przekonać się, że nuda to coś, co zdarza się tylko innym ludziom!

„Model T707 to kolejny krok w ewolucji stylu proponowanego przez Sony Ericsson”, powiedziała Linda Schori, Global Marketing Business Manager for Style Category w Sony Ericsson. „Maria Szarapowa to dla nas doskonała partnerka, ponieważ uosabia nie tylko elegancję, ale także ma bogatą osobowość – podobnie jak bogaty w funkcje jest telefon T707. Telefon ten ciężko pracuje, a przy tym jest zgrabny, elegancki i pożądany – to prawdziwie zwycięska kombinacja cech!”

Maria wie, że w tym sezonie wszystkie oczy będą zwrócone na nią, a dzięki telefonowi T707 będzie mogła mieć pewność, że cokolwiek zrobi, będzie wyglądała stylowo, elegancko, a także będzie miała kontrolę nad swoim życiem – za jednym pociągnięciem ręki.

Model T707

Blask Twojego życia

  • Unikalne powiadamianie pulsacyjne i efekty świetlne;
  • Zmieniające się tematy dzienne i nocne;
  • Kontrola gestem wyciszania dzwonków i budzika;
  • Utrwalanie miłych chwil aparatem fotograficznym o rozdzielczości 3,2 MPix;

Telefon T707 posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 UMTS/HSDPA 2100. Natomiast model T707a ma następujące parametry: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 UMTS/HSDPA 850/1900/2100. Telefon T707 będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału, w kolorach Mysterious Black, Spring Rose i Lucid Blue.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu