NETGEAR ma polskojęzyczną stronę

Od niedawna witryna firmy NETGEAR dostępna jest w języku polskim dla wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami internetowymi i sieciowymi. Strona www.netgear.pl zawiera kompleksowe informacje dotyczące zarówno produktów, jak i rozwiązań dla domu oraz dla firm.

Firma NETGEAR obecna jest na polskim rynku nie od dziś. Oferuje najwyższej klasy urządzenia do obsługi sieci oraz dystrybucji internetu. Witryna zawiera opisy wszystkich produktów, form i metod użytkowania oraz porady dotyczące ich ewentualnego zastosowania. Sugestie NETGEAR zawarte na stronie dotyczą użytkowników indywidualnych, korzystających z intenetu w domu, oraz ofertę dla klientów biznesowych, w której rozwiązania przedstawione są odpowiednio do wielkości firmy. Pozwala to na dobranie urządzeń, konfigurację sieci w firmie i dostosowanie jej do wymagań i potrzeb.

Strona wita nas interaktywnym menu, w którym wybrane produkty prezentowane są w atrakcyjny sposób i krótko opisane przystępnym dla każdego językiem. Prosta struktura strony sprawia, że nawigacja jest łatwa i intuicyjna. Na stronie można zapoznać się ze specyfikacją każdego z oferowanych produktów, do których dotrzeć można poprzez wybór kategorii: Sieć Domowa, Sieć Firmowa oraz Dostawcy Internetu.

Ponadto po prawej stronie znajduje się dział z nowościami dotyczącymi firmy. Z panelu informacyjnego można dowiedzieć się między innymi o tym, że zainteresowanie produktami NETGEAR wykazały takie osoby jak kanclerz Republiki Federalnej Niemiec Angela Merkel oraz gwiazdor, kulturysta i gubernator Californii Arnold Schwarzenegger. Pani Kanclerz razem z Panem Gubernatorem odwiedzili stoisko NETGEAR podczas dorocznych targów technologicznych CeBIT w Hannowerze na początku marca.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu