Na torze z Dospelem i Berlüf

24 kwietnia na torze Częstochowa – Wyrazów klienci firmy Dospel wzięli udział w emocjonującym wyścigu DOSPEL Rally eXtreme. To dopiero pierwsza z serii podobnych imprez, współorganizowanych przez firmy Dospel i Berlüf.

Przy dźwiękach muzyki reggae i hip – hop w wykonaniu lidera częstochowskiego zespołu Nefre narastały emocje sportowe. Tego dnia przypływu adrenaliny, towarzyszącej zmaganiom rajdowym, doświadczyło 10 najlepszych klientów firmy Dospel z województw lubelskiego i podkarpackiego. Dla pierwszej grupy szczęśliwców przygotowano samochód BMW E46 z silnikiem o pojemności 2 l. i mocy 180 km. Głodni wrażeń kierowcy walczyli o uzyskanie najlepszego czasu okrążenia. Na mecie zawodników oczekiwał Brand Manager firmy Dospel, Roman Jeziorski, który ze stoperem w ręce śledził uciekające sekundy. Po częstochowskim torze niosły się dźwięki aplauzów, ryk silnika a w powietrze nieustannie wzbijał się kurz. Przy huku otwieranego szampana trzech najlepszych zawodników otrzymało puchary, zaś pozostałym odważnym wręczono dyplomy uczestnictwa.

Rajdowcy uzupełniali stracone kalorie przy grillu, przygotowując się na dalszą część wydarzenia. W hotelu Embargo w Częstochowie zaproszeni wzięli udział w prezentacji nowych produktów marki Dospel oraz jej niemieckiego partnera handlowego i współorganizatora imprezy, firmy Berlüf. Przedsiębiorstwa podpisały umowę o współpracy pod koniec 2008 roku. W jej wyniku polska firma stała się jedynym dystrybutorem produktów Berlüf na świecie.

Dzień pod znakiem szampańskiej zabawy zakończył się wspólną, uroczystą kolacją, podczas której wymieniano się wrażeniami z rajdowej imprezy. Oprócz klientów uczestniczyli w niej reprezentanci firmy Dospel: Dyrektor Handlowy Ireneusz Piasecki, Kierownik Działu Handlowego Liliana Bielecka oraz główny organizator imprezy, Roman Jeziorski.

Kolejne, niezapomniane starcie rajdowe odbędzie się 8 maja. Tym razem z nerwami i czasem zmierzą się klienci z kolejnych województw. Organizatorzy zaplanowali ogółem 10 takich spotkań. W trakcie ostatniej, podsumowującej imprezy wyłonieni zostaną ostateczni zwycięzcy DOSPEL Rally eXtreme.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu