MagnifiCo dla Siedliska Morena

MagnifiCo PR rozpoczęła współpracę z Siedliskiem Morena – nowoczesnym kompleksem wypoczynkowym o rustykalnym charakterze. Agencja zajmie się całościową obsługą PR oraz relacjami z mediami.

MagnifiCo będzie koordynować kompleksowe działania PR dla Siedliska Morena, komfortowego kompleksu wypoczynkowego mieszczącego się na Mazurach. Zajmie się także promocją wypoczynku w tym pięknym zakątku Polski, zgodnie z zasadą „cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Siedlisko Morena powstało w 2002 roku. Położone na pagórkowatym cyplu nad jeziorem Łaśmiady wśród starych wiązów lip jest doskonałym miejscem na odpoczynek. Zapewnia warunki zarówno  aktywnego wypoczynku, jak również spokojnego, wyciszającego relaksu. Bezpośrednia bliskość jezior, oprócz przyjemności kąpieli, pozwala na korzystanie z piaszczystej plaży. Amatorzy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji między innymi boiska do siatkówki i koszykówki, sprzęt do uprawiania sportów wodnych, dwie stadniny koni czy korty tenisowe. Zwolennicy spokojnego relaksu mogą wybierać pomiędzy salonem SPA a spacerami po pobliskich lasach oraz okolicy, której dodatkową atrakcją są zabytki kultury naszego kraju.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu