Łatwo uwiecznisz codzienne chwile telefonem Sony Ericsson S312

Jeden klik i uwiecznisz szczególne momenty z życia! Wszystko, czego potrzeba, to bystre oko i jedno kliknięcie dedykowanego przycisku do kamery wideo.

Telefonem Sony Ericsson S312 będziesz mógł błyskawicznie nagrywać materiały wideo. Czy będzie to chwila, w której zauważysz na ulicy sławną osobę, czy też chęć nagrania jak tańczy Twoja przyjaciółka, telefon S312 pozwoli ci uchwycić te momenty w dwóch szybkich i łatwych ruchach.

A może, zamiast filmu, chcesz zrobić zdjęcie? Aparatu fotograficznego o rozdzielczości 2,0 MPix można używać poziomo. Dzięki dwóm podświetlonym ikonkom skrótów, znajdującym się na klawiaturze, można łatwo zmieniać ustawienia i szybciej wykonać zdjęcie. Aby otrzymać najlepszą jakość zdjęcia po prostu zastosuj zintegrowaną funkcję Photo fix – robienie zdjęć jeszcze nigdy nie było takie łatwe!

„Spontaniczne chwile z życia łatwo uwiecznisz przy pomocy telefonu S312 i jego funkcji błyskawicznego nagrywania”, powiedział Quentin Cordier, Marketing Business Manager w Sony Ericsson. „Telefon S312 umożliwi ci także lepszą organizację twoich spraw, zapewniając, że nigdy więcej nie zapomnisz o urodzinach bliskiej osoby albo o spotkaniu – wszystkie ważne daty będziesz mógł przechowywać w telefonie, a także dodawać przypomnienia – a potem po prostu cieszyć się i odpoczywać.”

Dzielenie się zdjęciami z przyjaciółmi jest równie proste co nagrywanie filmów wideo. Będziesz mógł zrobić pokaz zdjęć dla znajomych na dwucalowym wyświetlaczu telefonu S312 albo wysłać zdjęcia na inny telefon komórkowy przez Bluetooth. Dziel się zdjęciami w sieci za pomocą kilku zaledwie kliknięć, używając funkcji Picture blogging. Przy dowolnej okazji będziesz mógł zamieszczać zdjęcia w Internecie prosto ze swojego telefonu, za pomocą kilku kliknięć – i nie zapomnij wysłać znajomym adresu miejsca w sieci,  gdzie będą mogli podziwiać Twoje umiejętności fotograficzne.

Będziesz mógł utrwalać codzienne chwile bez pośpiechu z S312:

 • Dedykowany przycisk kamery wideo – jedno kliknięcie do nagrywania najlepszych chwil;
 • Aparat fotograficzny o rozdzielczości dwóch megapikseli – można go używać poziomo, aby zdjęcia były jeszcze lepsze;
 • Podświetlone skróty do funkcji obrazu – łatwo wykonasz wspaniałe zdjęcia;
 • Funkcja Photo fix – dzięki niej udoskonalisz jakość zdjęć;
 • Funkcja Picture blogging – wczytaj swoje zdjęcia do sieci kilkoma kliknięciami;
 • Lepsza organizacja życia – kalendarz, powiadomienia i książka kontaktowa na 1000 wpisów.

Potrzebujesz doskonałego akcesorium do telefonu S312? Wypróbuj nowy zestaw słuchawkowy Sony Ericsson Clip-on Bluetooth VH300 – to łatwe w użyciu słuchawki zapewniające bogaty odbiór dźwięku. Ten stylowy zestaw słuchawkowy, pozwalający na swobodne posługiwanie się rękami, umożliwia odbieranie rozmów jednym kliknięciem, a przy tym posiada poręczną kontrolę głośności oraz ultra-dyskretne, odwracane przypięcie, które będzie dobrze wyglądało z każdym Twoim ubraniem. Po prostu przypnij je do swojego ubrania, a część słuchawkową posiadającą kabelek poprowadź wokół szyi – i już możesz ruszać w świat. Nie będziesz zwracać uwagi na to innowacyjne urządzenie Bluetooth– aż do chwili odebrania lub wykonania rozmowy.

Zestaw słuchawkowy: Clip-on Bluetooth VH300

 • Odbieranie rozmów za jednym dotknięciem;
 • Ultra-dyskretne, odwracane przypięcie;
 • Poręczna kontrola głośności;
 • Eleganckie rozwiązanie w noszeniu na sobie – idealne, jeżeli nosisz okulary;
 • Czas rozmów i czas czuwania: 10h/250h.

Telefon S312 posiada następującą charakterystykę GSM/GPRS/EDGE/900/1800 i będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału w kolorach Dawn Blue i Honey Silver. Zestaw słuchawkowy Clip-on Bluetooth VH300 będzie dostępny na wybranych rynkach od trzeciego kwartału 2009.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu