Łatwo uwiecznisz codzienne chwile telefonem Sony Ericsson S312

Jeden klik i uwiecznisz szczególne momenty z życia! Wszystko, czego potrzeba, to bystre oko i jedno kliknięcie dedykowanego przycisku do kamery wideo.

Telefonem Sony Ericsson S312 będziesz mógł błyskawicznie nagrywać materiały wideo. Czy będzie to chwila, w której zauważysz na ulicy sławną osobę, czy też chęć nagrania jak tańczy Twoja przyjaciółka, telefon S312 pozwoli ci uchwycić te momenty w dwóch szybkich i łatwych ruchach.

A może, zamiast filmu, chcesz zrobić zdjęcie? Aparatu fotograficznego o rozdzielczości 2,0 MPix można używać poziomo. Dzięki dwóm podświetlonym ikonkom skrótów, znajdującym się na klawiaturze, można łatwo zmieniać ustawienia i szybciej wykonać zdjęcie. Aby otrzymać najlepszą jakość zdjęcia po prostu zastosuj zintegrowaną funkcję Photo fix – robienie zdjęć jeszcze nigdy nie było takie łatwe!

„Spontaniczne chwile z życia łatwo uwiecznisz przy pomocy telefonu S312 i jego funkcji błyskawicznego nagrywania”, powiedział Quentin Cordier, Marketing Business Manager w Sony Ericsson. „Telefon S312 umożliwi ci także lepszą organizację twoich spraw, zapewniając, że nigdy więcej nie zapomnisz o urodzinach bliskiej osoby albo o spotkaniu – wszystkie ważne daty będziesz mógł przechowywać w telefonie, a także dodawać przypomnienia – a potem po prostu cieszyć się i odpoczywać.”

Dzielenie się zdjęciami z przyjaciółmi jest równie proste co nagrywanie filmów wideo. Będziesz mógł zrobić pokaz zdjęć dla znajomych na dwucalowym wyświetlaczu telefonu S312 albo wysłać zdjęcia na inny telefon komórkowy przez Bluetooth™. Dziel się zdjęciami w sieci za pomocą kilku zaledwie kliknięć, używając funkcji Picture blogging. Przy dowolnej okazji będziesz mógł zamieszczać zdjęcia w Internecie prosto ze swojego telefonu, za pomocą kilku kliknięć – i nie zapomnij wysłać znajomym adresu miejsca w sieci,  gdzie będą mogli podziwiać Twoje umiejętności fotograficzne.

Będziesz mógł utrwalać codzienne chwile bez pośpiechu z S312:

 • Dedykowany przycisk kamery wideo – jedno kliknięcie do nagrywania najlepszych chwil;
 • Aparat fotograficzny o rozdzielczości dwóch megapikseli – można go używać poziomo, aby zdjęcia były jeszcze lepsze;
 • Podświetlone skróty do funkcji obrazu – łatwo wykonasz wspaniałe zdjęcia;
 • Funkcja Photo fix – dzięki niej udoskonalisz jakość zdjęć;
 • Funkcja Picture blogging – wczytaj swoje zdjęcia do sieci kilkoma kliknięciami;
 • Lepsza organizacja życia – kalendarz, powiadomienia i książka kontaktowa na 1000 wpisów.

Potrzebujesz doskonałego akcesorium do telefonu S312? Wypróbuj nowy zestaw słuchawkowy Sony Ericsson Clip-on Bluetooth™ VH300 – to łatwe w użyciu słuchawki zapewniające bogaty odbiór dźwięku. Ten stylowy zestaw słuchawkowy, pozwalający na swobodne posługiwanie się rękami, umożliwia odbieranie rozmów jednym kliknięciem, a przy tym posiada poręczną kontrolę głośności oraz ultra-dyskretne, odwracane przypięcie, które będzie dobrze wyglądało z każdym Twoim ubraniem. Po prostu przypnij je do swojego ubrania, a część słuchawkową posiadającą kabelek poprowadź wokół szyi – i już możesz ruszać w świat. Nie będziesz zwracać uwagi na to innowacyjne urządzenie Bluetooth™– aż do chwili odebrania lub wykonania rozmowy.

Zestaw słuchawkowy: Clip-on Bluetooth™ VH300

 • Odbieranie rozmów za jednym dotknięciem;
 • Ultra-dyskretne, odwracane przypięcie;
 • Poręczna kontrola głośności;
 • Eleganckie rozwiązanie w noszeniu na sobie – idealne, jeżeli nosisz okulary;
 • Czas rozmów i czas czuwania: 10h/250h.

Telefon S312 posiada następującą charakterystykę GSM/GPRS/EDGE/900/1800 i będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału w kolorach Dawn Blue i Honey Silver. Zestaw słuchawkowy Clip-on Bluetooth™ VH300 będzie dostępny na wybranych rynkach od trzeciego kwartału 2009.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu