Klej do styropianu Tytan EOS „Produktem Wykonawcy 2009”

Klej do styropianu Tytan EOS – innowacyjny produkt Grupy Selena – zwyciężył w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie Produkt Wykonawcy 2009. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się 28 kwietnia w Warszawie. W kategorii izolacje termiczne i systemy ociepleń Klej poliuretanowy Tytan EOS nie miał sobie równych.

Celem konkursu organizowanego przez Wydawnictwo Publikator jest wyłonienie najlepszych dostępnych na polskim rynku produktów wykorzystywanych w pracach budowlanych oraz remontowo-wykończeniowych. Mianem najlepszych mogą poszczycić się produkty, które charakteryzują się, m.in.: wysoką jakością, innowacyjnością i wszechstronnością zastosowania.

Do konkursu „Produkt Wykonawcy 2009” zgłoszono łącznie aż 61 produktów klasyfikowanych w 8 kategoriach, m.in.: farby i tynki dekoracyjne, chemia do drewna, hydroizolacje, sucha zabudowa.

Klej do styropianu Tytan EOS rywalizował o laur pierwszeństwa w kategorii izolacje termiczne i systemy dociepleń z uznanymi markami, takimi jak: Śnieżka, Rockwool, Atlas czy Saint-Gobain.

Jako podstawa oceny w rywalizacji posłużyły indywidualne cechy produktu, decydujące o jego przydatności każdemu fachowemu wykonawcy. Ważne były takie kwestie, jak: wysoka jakość, możliwość uniwersalnego stosowania, wygoda użytkowania oraz atrakcyjność cenowa.

Rzetelną recenzję oraz sprawiedliwy werdykt gwarantował skład komisji konkursowej. Do grona sędziowskiego zaproszono osoby, które z racji wykonywanego zawodu mają na co dzień styczność z produktami chemii budowlanej: mistrzów parkieciarstwa, rzeczoznawców, doradców technicznych oraz właścicieli największych polskich firm świadczących usługi budowlane. Prestiżu konkursowi nadawała obecność w jury przedstawicieli stowarzyszeń branżowych, m.in.: Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy czy Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej.

Klej Tytan EOS został jednogłośnie uznany za produkt odznaczający się najwyższymi cechami użytkowymi. Atuty kleju, które przekonały komisję o takim wyborze to przede wszystkim znaczne przyspieszenie prac ociepleniowych przy zastosowaniu tego produktu, jego siła klejenia oraz łatwość aplikacji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu