II konferencja Akademii Kobiet Sukcesu – 9-10 maja 2009

W dniach 9-10 maja 2009, w Centrum Łowicka, odbędzie się II konferencja Akademii Kobiet Sukcesu. Tematem konferencji będzie : „Udane życie osobiste”. Prelekcje wygłoszą m.in. prof. Magdalena Środa, Jacek Santorski, Renata Arendt-Dziurdzikowska, Iwona Opiełka-Majewska, Zuzanna Celmer i Andrzej Blikle. Uczestniczki dowiedzą się jak w efektywny sposób programować swój sukces i czas, jak myśleć pozytywnie i iść do przodu w ”niedobrych czasach”, oraz na czym polega równość kobiet w praktyce.

Akademia Kobiet Sukcesu to projekt realizowany przez kobiety dla kobiet. Głównym celem Akademii Kobiet Sukcesu jest zwiększanie pewności i wiary w siebie wszystkich kobiet, które marzą o założeniu własnej działalności, inspirowanie poprzez spotkania i warsztaty z ciekawymi ludźmi, oraz zachęcanie do aktywności i działania. W kwietniu odbyła się pierwsza konferencja, której tematem głównym było spełnienie zawodowe, mocne strony kobiet w biznesie i kobiece style zarządzania. W konferencji uczestniczyło ponad 140 osób. Akademia Kobiet Sukcesu będzie systematycznie rozszerzać swoją działalność, organizując szkolenia, warsztaty, spotkania networkingowe, a także wakacyjne wyjazdy integracyjno-szkoleniowe. W czerwcu planowana jest trzecia odsłona cyklu. Tym razem tematem będzie pasja i samorealizacja. Udział jest bezpłatny.

Akademia Kobiet Sukcesu to kontynuacja i rozwinięcie organizowanego od dwóch lat w SGH Tygodnia Kobiet Sukcesu – tygodniowej serii warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz spotkań z ciekawymi Polkami, które odniosły znaczny sukces. Wśród gości konferencji znalazło się ponad 20 niezwykłych osobistości m.in.Teresa Rosati, Janina Paradowska, Krystyna Kofta, Iwona Majewska-Opiełka oraz Jolanta Zwolińska.

  • Patron honorowy: PKPP Lewiatan
  • Patroni medialni : kobiety.pl, Radio Kolor, Home&Market, Ströer Infoscreen.
  • Sponsor Główny: Dieta Cambridge (Hol-trade)
  • Partnerzy projektu: Albothyl (Nycomed), Artur (Lider Artur), HairLab, Tchibo, Bio-Active, Gymnasion, Multikino, Batycki, Clarks, Santorski&Co

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami działalności Akademii Kobiet Sukcesu http://www.kobietyisukces.pl/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu