Darmowe aukcje we fruli.pl

Z początkiem maja br. serwis aukcyjny fruli.pl wprowadził do obiegu darmowe kupony startowe dla nowych użytkowników. W tym samym czasie serwis rozbudował również system doładowania kont, wprowadzając do sprzedaży bony o większych nominałach. To nowość wśród serwisów aukcyjnych typu all-pay w Polsce.

Kupony startowe pozwolą nowym użytkownikom wziąć pierwszy raz udział w licytacji bez konieczności zakupu frutków (punktów potrzebnych do prowadzenia licytacji w serwisie fruli.pl). Bony oznakowane są indywidualnym kodem i posiadają nominały 5, 10 i 20 frutków. Ich posiadacz będzie mógł zamienić je na doładowanie konta frutkami w liczbie odpowiadającej ich nominałowi. W ten sposób każda osoba, która rozważa swój udział w aukcjach typu all-pay, będzie mogła bez żadnych opłat przystąpić do licytacji wybranego produktu.

„Darmowe kupony to udogodnienie dla osób, które nie miały jeszcze do tej pory styczności z aukcjami typu all-pay. Dzięki serwisowi fruli.pl mogą przekonać się, jak prosto licytuje się na tego typu aukcjach. To kolejne rozwiązanie, które wprowadziliśmy wsłuchując się w opinie i sugestie naszych użytkowników. Wierzymy, że dzięki niemu zabawa z fruli będzie jeszcze lepsza.” – wyjaśnia Agnieszka Szymula, prezes zarządu Fruli Sp. z o.o.

Bony startowe będą dystrybuowane przez fruli.pl w różnego rodzaju akcjach promocyjnych i we współpracy z partnerami biznesowymi. Pierwszym z nich jest internetowy sklep Morele.net, uznany przez tygodnik Wprost i portal Money.pl za najlepszy sklep komputerowy w Polsce.

Przy okazji wprowadzenia na rynek kuponów, serwis zdecydował się poszerzyć własny program partnerski. Od 1 maja br. każdy, kto w ciągu miesiąca dokona zakupu minimum 500 frutków łącznie, otrzyma kupon promocyjny. W zależności od skali doładowania będzie to od 5 do 50 dodatkowych frutków. Szczegółowe informacje na temat tej nowości w programie partnerskim znajdują się w serwisie fruli.pl.

W maju br., fruli.pl wprowadził także kupony na doładowanie. Bony te pełnią typowe funkcje zasilenia kont użytkowników. Można już nabyć je poprzez popularne serwisy aukcyjne: Allegro.pl i Swistak.pl.

Oba typy bonów – startowe i na doładowanie – mają postać papierową oraz elektroniczną. Kupony na doładowania mają nominały 50, 100, 200 i 500 frutków i odpowiednio tyle złotych kosztują. „Ich zaletą jest więc niższa cena zasilenia. Średnio koszt jest o 10 proc. mniejszy od kosztu doładowań innymi, dotychczas stosowanymi metodami.” – dodaje Agnieszka Gierus, dyrektor marketingu serwisu fruli.pl.

Inicjatywa doładowań kont użytkowników fruli.pl z pomocą kuponów to nowość na polskim rynku serwisów all-pay i podyktowana jest zgłaszanymi oczekiwaniami użytkowników. Zdaniem twórców fruli.pl, bony startowe na darmowe doładowanie kont w serwisie mogą okazać się również atrakcyjnym dodatkiem dla różnych firm i stanowić wartość dodaną do dotychczasowych ofert. Tym bardziej, że serwis oferuje bogate możliwości współpracy w zakresie cross-promocji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu