AutoMapa podbija Europę

AutoMapa i XoMoX Electronic B.V. podpisały umowę, na mocy której oprogramowanie nawigacyjne AutoMapa będzie sprzedawane na terenie Belgii, Niemiec, Holandii i Francji.

Na mocy podpisanej umowy, firma XoMoX Electronic B.V będzie wyłącznym partnerem AutoMapy na terenie Belgii, Niemiec, Holandii i Francji przez najbliższe 12 miesięcy.

„Podpisanie umowy z XoMoX Electronic B.V. otwiera AutoMapą cztery ważne rynki europejskie. Jesteśmy przekonani, że na tak wymagających rynkach kierowcy szczególnie docenią dokładność map AutoMapy, łatwość jej obsługi oraz bogactwo danych zawartych w programie. – powiedział Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

Pierwszym wspólnym produktem na rynku europejskim będzie urządzenie nawigacyjne XoMoX z panoramicznym ekranem 4,3 cala i oprogramowaniem AutoMapa Europe. Nawigacje XoMoX oferowane są z AutoMapą Europe w najnowszej wersji 5.5 posiadającą, jako jedyna na rynku, funkcję wytyczania tras dla samochodów ciężarowych. AutoMapa Europe zawiera również ponad 4,7 mln brył budynków wykonanych w technologii 3D co sprawia, że jest niekwestionowanym europejskim liderem w tej dziedzinie.

AutoMapa szczyci się niezwykle dokładną siatką dróg zawierającą ponad 9 mln kilometrów dróg na terenie Europy, w pełni punktową bazą adresów przypisanych do konkretnych budynków uzupełnioną o możliwość wyszukiwania po pocztowych kodach adresowych oraz bazą zawierającą ponad 1,8 mln POI dostępnych w AutoMapie i na portalu Miplo.pl.

„Odpowiedzią na rosnące oczekiwania naszych klientów było rozpoczęcie współpracy firmy XoMoX Electronic B.V. z producentami AutoMapy. AutoMapa oraz urzadzenia XoMoX Electronic B.V. stanowią produkt najwyższej jakości, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Już od maja tego roku znajdujące się w bieżącej sprzedaży modele nawigacji firmy XoMoX Electronic B.V., mogą być wyposażone w AutoMapę.” – powiedział Martin Koltonowski, Dyrektor XoMoX Electronic B.V.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu